economist

انتخابات 1398

اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.
آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن
باز هم فصل دیگری درانتخاب آینده چهار ساله فرا رسید (۲) بسمه تعالی دوستان عزیزو فهیم ساوجی با سلام و درود

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

آیا هنگام ولادت پیامبر اسلام( صلی الله علیه و آله و سلم )، ایوان کسری فرو ریخت؟ آتشکده فارس خاموش شد؟ دریاچه ساوه خشکید؟ هنگام ولادت نبی اکرم( صلی الله علیه و آله و سلم ) چه حوادثی در دنیا اتفاق افتاد؟ آیا روایت بیانگر این اتفاقات را می‌توان پذیرفت؟
سردرگمی رسالت خبرنگاری، بین حقیقت و صلاحدید یادداشت محمد مسعود امانی مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامه ارتباطات مرکزی مقام معظم رهبری: دست‌ اندرکاران‌ مطبوعات‌ باید نسبت‌ به‌ عموم‌ مسائل‌ زندگی‌ و تحولات‌ اجتماعی‌ دارای‌ معرفت‌، روشن‌بینی‌ و قدرت‌ تشخیص‌ و روشن‌فکری‌ بیشتری‌ در مقایسه‌ با دیگران‌ باشند و بر همین‌ اساس‌ وظیفه‌ دارند به‌ مردم‌ کشور و جامعه‌ آگاهی‌های‌ لازم‌ را بدهند.

واين قصه سر دراز دارد...

سه شنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۸
واين قصه سر دراز دارد... با وجود کاهش قيمت دلار در بازار آزاد افزايش قيمت‌ها در کشورمان  همچنان  ادامه دارد

به نقل از گزارش ایرنا، «مهدی الیاسی» روز پنجشنبه

در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان ساوه، افزود: کنترل قیمت، مبارزه با گرانفروشی و احتکار، حمایت از تولید داخلی، تسهیل دسترسی عموم مردم به کالا و خدمات از مزیت های برگزاری این نمایشگاه است.
وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه بهارهدر ساوه حمایت از اقشار آسیب پذیر، جلوگیری از دلالی و واسطه گری و زمینه عرضه مستقیم از تولید به مصرف و کاهش هزینه های جانبی را به همراه دارد.
الیاسی افزود: اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری اتاق اصناف ساوه تکلیف دارند که بسترهای برگزاری کیفی این نمایشگاه را مهیا کنندو مسئولان شهرستانی باید نهایت همکاری را در برگزاری مطلوب آن داشته باشند.
الیاسی با انتقاد از نامتناسب بودن سهمیه تحویلی شهرستان ساوه در زمینه کالاهای تنظیم بازار، افزود: دستگاه های متولی از جمله اداره صنعت، معدن و تجارت و نیز جهاد کشاورزی باید پیگیری لازم را به منظور تخصیص متناسب با جمعیت و وسعت شهرستان ساوه در اقلامی مانند انواع گوشت، برنج و میوه شب عید انجام دهند و در توزیع اقلام به بخش نوبران نیز توجه ویژه داشته باشند.

Template Design:Dima Group
Tool tip