economist

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

آیا هنگام ولادت پیامبر اسلام( صلی الله علیه و آله و سلم )، ایوان کسری فرو ریخت؟ آتشکده فارس خاموش شد؟ دریاچه ساوه خشکید؟ هنگام ولادت نبی اکرم( صلی الله علیه و آله و سلم ) چه حوادثی در دنیا اتفاق افتاد؟ آیا روایت بیانگر این اتفاقات را می‌توان پذیرفت؟

خبرهاي كوتاه

چهارشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۸
خبرهاي كوتاه افزایش سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت براساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی سقف سهمیه سوخت خودروهای شخصی و موتور سیکلت از ۶ ماه به ۹ ماه افزایش پیدا کرد.میزان سهمیه ماهیانه برای خودروهای شخصی بنزین سوز ۶۰ لیتر، دوگانه سوز ۳۰ لیتر و موتورسیکلت‌ها ۲۵ لیتر است. *** ساعت کار جدید بانک های خصوصی اعلام شد  کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی در نامه‌ای، ساعت کار جدید بانک‌های خص
سردرگمی رسالت خبرنگاری، بین حقیقت و صلاحدید یادداشت محمد مسعود امانی مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامه ارتباطات مرکزی مقام معظم رهبری: دست‌ اندرکاران‌ مطبوعات‌ باید نسبت‌ به‌ عموم‌ مسائل‌ زندگی‌ و تحولات‌ اجتماعی‌ دارای‌ معرفت‌، روشن‌بینی‌ و قدرت‌ تشخیص‌ و روشن‌فکری‌ بیشتری‌ در مقایسه‌ با دیگران‌ باشند و بر همین‌ اساس‌ وظیفه‌ دارند به‌ مردم‌ کشور و جامعه‌ آگاهی‌های‌ لازم‌ را بدهند.

به نقل از گزارش ایرنا، «مهدی الیاسی» روز پنجشنبه

در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان ساوه، افزود: کنترل قیمت، مبارزه با گرانفروشی و احتکار، حمایت از تولید داخلی، تسهیل دسترسی عموم مردم به کالا و خدمات از مزیت های برگزاری این نمایشگاه است.
وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه بهارهدر ساوه حمایت از اقشار آسیب پذیر، جلوگیری از دلالی و واسطه گری و زمینه عرضه مستقیم از تولید به مصرف و کاهش هزینه های جانبی را به همراه دارد.
الیاسی افزود: اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری اتاق اصناف ساوه تکلیف دارند که بسترهای برگزاری کیفی این نمایشگاه را مهیا کنندو مسئولان شهرستانی باید نهایت همکاری را در برگزاری مطلوب آن داشته باشند.
الیاسی با انتقاد از نامتناسب بودن سهمیه تحویلی شهرستان ساوه در زمینه کالاهای تنظیم بازار، افزود: دستگاه های متولی از جمله اداره صنعت، معدن و تجارت و نیز جهاد کشاورزی باید پیگیری لازم را به منظور تخصیص متناسب با جمعیت و وسعت شهرستان ساوه در اقلامی مانند انواع گوشت، برنج و میوه شب عید انجام دهند و در توزیع اقلام به بخش نوبران نیز توجه ویژه داشته باشند.

Template Design:Dima Group
Tool tip