economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

آیا هنگام ولادت پیامبر اسلام( صلی الله علیه و آله و سلم )، ایوان کسری فرو ریخت؟ آتشکده فارس خاموش شد؟ دریاچه ساوه خشکید؟ هنگام ولادت نبی اکرم( صلی الله علیه و آله و سلم ) چه حوادثی در دنیا اتفاق افتاد؟ آیا روایت بیانگر این اتفاقات را می‌توان پذیرفت؟

خبرهاي كوتاه

چهارشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۸
خبرهاي كوتاه عملیات ضدعفونی معابر شهری ساوه مهندس مددی معاونت خدمات شهری شهرداری ساوه از آغاز عملیات ضدعفونی معابر شهری و نقاط حساس شهر توسط سازمان مدیریت پسماند با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان خبر داد. *** رییس مرکز روابط عمومی واطلاع‌رسانی وزارت بهداشت: ه
سردرگمی رسالت خبرنگاری، بین حقیقت و صلاحدید یادداشت محمد مسعود امانی مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامه ارتباطات مرکزی مقام معظم رهبری: دست‌ اندرکاران‌ مطبوعات‌ باید نسبت‌ به‌ عموم‌ مسائل‌ زندگی‌ و تحولات‌ اجتماعی‌ دارای‌ معرفت‌، روشن‌بینی‌ و قدرت‌ تشخیص‌ و روشن‌فکری‌ بیشتری‌ در مقایسه‌ با دیگران‌ باشند و بر همین‌ اساس‌ وظیفه‌ دارند به‌ مردم‌ کشور و جامعه‌ آگاهی‌های‌ لازم‌ را بدهند.

در جهان امروزي بانكداري از مهمترين اركان اقتصاد كشورها محسوب مي شود. بانكها با تجهيز پس اندازهاي ريز و درشت و هدايت آنها به سمت بنگاههاي توليدي و تجاري اولاً : سرمايه هاي راكد و احياناً مخرب اقتصادي را تبديل به عوامل مولد مي كنند ثانياً : ديگر عوامل توليد را كه به جهت نبود سرمايه بيكارند ، يا با بهره وري پائيني كار مي كنند به سمت اشتغال كامل سوق مي دهند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نهم گفت: تحقق چشم انداز بيست ساله كشور در گرو توجه جدي به حوزه سلامت است.
 
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان ساوه از کسب رتبه برتر این مرکز در سطح استان در سال 1391 خبر داد.
 
معاون استاندار و فرماندار ساوه گفت: اتحاد و همدلی اصلی ترین راهکار تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی است.
 
مسوول امور بانوان و خانواده فرمانداری زرندیه گفت: اجرای طرح گل یاس با موضوع حجاب و عفاف درمیان دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه و راهنمایی با همکاری اداره آموزش و پرورش این شهرستان آغاز شد.
 
مسابقات جام نوروزی روستاهای بخش مرکزی ساوه با معرفی برتبرین ها به پایان رسید.
 
 این مسابقات شامل دو دوره فوتسال و یک دوره فوتبال در روستاهای امام آباد، عباس آباد و یل آباد برگزار شد.
 
در مسابقات فوتسال روستای عباس آباد،12تیم در 2 گروه 6 تیمه شرکت کردند.
 
در نتیجه این مسابقات تیم های روستای عباس آباد، قلعه شیر خان و حصار قلیچ به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
 
همچنین در مسابقات فوتبال روستای امام آباد نیز ، 12 تیم در 2 گروه 6 تیمه شرکت کردند. در نتیجه این مسابقات نیز تیم های استقلال جوان ،دالستان و فجر امام آباد به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
 
در مسابقات فوتسال روستای یل آباد نیز ، 9 تیم در دو گروه پنج نفره و چهار نفره شرکت کردند. در نتیجه این مسابقات نیز تیم های روستاهای، فانوس آباد، طراز ناهید و آینده سازان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
 
شهردار شهر پرندک گفت: بودجه مصوب سال 92 شهرداری این شهر 21 میلیارد و 573 میلیون ریال است.
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان ساوه از پذیرش 6 هزار و 544 نفر در تعطیلات نوروزی در بیمارستان های شهید مدرس و 17 شهریور این شهرستان خبر داد.
 
Template Design:Dima Group
Tool tip