economist

حاضرین درسایت

ما 59 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

شهید؛ والاترین مکبّر آزادگی

دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
شهید؛ والاترین مکبّر آزادگی بقلم خانم محبوبه زارع ؛‌ خورشید، بزرگ ترین مؤذن صبح است و شهید، والاترین مکبر آزادگی؛ و کدام تکبیر، رساتر و فراگیرتر از شهادتینی که در بی تعلق ترین ثانیه های زندگی، بر زبان شهید جاری می شود؟!
انقلاب اسلامی موتور محرکه تولید ملی  شعار خودکفایی در زمینه های مختلف یکی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی در ۴۰ سال گذشته است. تولید ملی به عنوان یکی از شاخص های اصلی خودکفایی در کلام امام «ره» و مقام معظم رهبری جایگاه ویژه ای دارد.
نقش مشاركت شهروندان درمديريت شهري مهندس رضا میرزایی کارشناس ارشد مدیریت ؛ مشاركت به معنای سنتی آن از دیرباز در جوامع انسانی به خصوص كشور ما وجود داشته و مورد توجه صاحب‌نظران بوده است و مردم کشور ما همواره در مراحل و زمینه‌های مختلف اجتماعی و امور مختلف با یکدیگر مشارکت می‌کردند،
رویکرد‌ فرهنگی، مکمل راهکارهای کالبد‌ی مهندس محمد احسان؛محقق وپژوهشگر مسائل شهری -  وقتی حیات شهری د‌ر محد‌ود‌ه‌ای از شهر به هر علتی رو به رکود‌ می‌رود‌، بافت آن محد‌ود‌ه د‌ر روند‌ فرسود‌گی قرار می‌گیرد‌. پد‌ید‌ه فرسود‌گی با اثرگذاری بر کالبد‌ بافت.

اخبارنماینده ساوه وزرندیه (مهندس منصوري)

مشکل برق واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه برطرف می‌شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.
شهرستان ساوه پایلوت طرح نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال نشستی که با وزیر مسکن داشتیم مقرر شد تا همه خانه‌های ملی سنددار شوند و ساوه به‌عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد که با اجرای این طرح حدود ۶ هزار خانوار از این نعمت برخوردار می‌شوند.
نماینده ساوه: مردم ایران برای حفظ ارزش‌ها انقلاب کردند، نه برای آب و نان نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز ایران از نظر قدرت موشکی جزو پنج قدرت اول جهانی است، گفت: برد موشکی در کشور به برکت انقلاب به ۲۵۰۰ کیلومتر رسیده است و این افتخاری بزرگ برای کشور است.محمدرضا منصوری در اجتماع راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن ساوه اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران در تمامی معادلات بین المللی تاثیرگذار است و با حضور بی سابقه خود
لزوم تشکیل کمیته تخصصی برای راست آزمایی برخی اعلام ورشکستگی ها عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت بر لزوم تشکیل کمیته ای تخصصی برای بررسی موضوع اعلام ورشکستگی های برخی واحدهای صنعتی و تولیدی کشور تاکید کرد.
منصوري : تقویت اقتصاد در بخش‌های مختلف در گرو توسعه صادرات است محمدرضا منصوری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان سابق و جدید جمعیت هلال احمر ساوه
مجلس از حق نظارت خود برای نهادهای غیرپاسخگو در قبال بودجه استفاده می کند نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در خانه ملت گفت: مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم از حق نظارت خود برای بررسی نهادهایی که از بودجه عمومی استفاده می کنند اما پاسخگوی هزینه هایشان نیستند، استفاده می کند.

بسم الله الرحمن الرحیم
درود بر همشهریان و همراهان عزیزم
زنان دلاور و مردان غیوری که در مسیر تلخ و شیرین روزگار شرافت و انسانیت را هماره سرلوحه خویش نمودند و اگرچه با آرامی اما همیشه استوار بر سر ارزشهای متعالی دینی و ملی ایران عزیز ایستادند.
اینجانب، سعید آگاه فرزند کوچک شهر شما داشته های خویش را خالصانه در طبق اخلاص نهاده قصد داشتم اعتماد مردم نسبت به سالها خدمت صادقانه خویش بسنجم، اما متاسفانه علیرغم تمام ارادتم به نظام ولایی ایران اسلامی و با وجود تمام سوابق روشنم در عرصه دفاع و تحصیل و اجرا.. مورد وثوق شورای محترم نگهبان قرار نگرفته و حایز صلاحیت برای کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی شناخته نشدم و این چنین توفیق خدمت به مردم بزرگوار منطقه در آن جایگاه از من سلب گردید.
اینجانب مطیع قانون بوده به نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتماد و اعتقاد دارم، اگرچه قلب مجروحم از این حکم شکست و دل دردمندم در آتش تاسفی عمیق سوخت اما همین دل سوخته نیز با تمام وجود همچنان عاشق نظام اسلامی ، امام راحل ، رهبری عزیز و ملت سرافراز ایران است. همچنان آماده ام تا جانم را برای ایشان تقدیم کنم، حتی برای حفظ امنیت همان اعضاء شورای نگهبانی که حضور من در عرصه رقابت را به صلاح ندانسته اند. چرا که ایشان هم بخشی از نظامی هستند که یادگار ایثار گری بهترین فرزندان ایران است.
اینجانب ضمن تشکر از تمام عزیزانی که در این مدت برادرانه و خواهرانه مرا همراهی کردند و با حضور خویش موجب زحمت ایشان را فراهم آوردم از ایشان و تمام همشهریان عزیزم در شهرهای ساوه و زرندیه تقاضا میکنم در دو انتخابات بسیار حساس پیش رو با تمام قوت و قدرت حضور پیدا کرده و برای تغییر و برای پایه ریزی آینده ای زیبا تر و برای تحقق آرمانهای بلند انقلاب آرا خویش را به صندوق های رای بیاندازید.
این برادر کوچکتان ضمن احترام به همه کاندیدا ی باقی مانده در عرصه انتخابات و اعلام اینکه بسیاری از ایشان از دوستان نزدیک و محترم بنده هستند معروض میدارم به دلیل عدم حجت شرعی بر اثرات آتی فعل، از معرفی مصادیق معاف بوده اما موکدا به حضور در عرصه برای تغییر و بهبود شرایط ملی و منطقه ای تاکید میکنم.
همچنان خادم مردم عزیز منطقه خواهم بود.
عزت عالی مستدام.
چهارم اسفند ماه نود و چهار
سعید آگاه

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip