economist

حاضرین درسایت

ما 67 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

شهید؛ والاترین مکبّر آزادگی

دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
شهید؛ والاترین مکبّر آزادگی بقلم خانم محبوبه زارع ؛‌ خورشید، بزرگ ترین مؤذن صبح است و شهید، والاترین مکبر آزادگی؛ و کدام تکبیر، رساتر و فراگیرتر از شهادتینی که در بی تعلق ترین ثانیه های زندگی، بر زبان شهید جاری می شود؟!
انقلاب اسلامی موتور محرکه تولید ملی  شعار خودکفایی در زمینه های مختلف یکی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی در ۴۰ سال گذشته است. تولید ملی به عنوان یکی از شاخص های اصلی خودکفایی در کلام امام «ره» و مقام معظم رهبری جایگاه ویژه ای دارد.
نقش مشاركت شهروندان درمديريت شهري مهندس رضا میرزایی کارشناس ارشد مدیریت ؛ مشاركت به معنای سنتی آن از دیرباز در جوامع انسانی به خصوص كشور ما وجود داشته و مورد توجه صاحب‌نظران بوده است و مردم کشور ما همواره در مراحل و زمینه‌های مختلف اجتماعی و امور مختلف با یکدیگر مشارکت می‌کردند،
رویکرد‌ فرهنگی، مکمل راهکارهای کالبد‌ی مهندس محمد احسان؛محقق وپژوهشگر مسائل شهری -  وقتی حیات شهری د‌ر محد‌ود‌ه‌ای از شهر به هر علتی رو به رکود‌ می‌رود‌، بافت آن محد‌ود‌ه د‌ر روند‌ فرسود‌گی قرار می‌گیرد‌. پد‌ید‌ه فرسود‌گی با اثرگذاری بر کالبد‌ بافت.

اخبارنماینده ساوه وزرندیه (مهندس منصوري)

مشکل برق واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه برطرف می‌شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.
شهرستان ساوه پایلوت طرح نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال نشستی که با وزیر مسکن داشتیم مقرر شد تا همه خانه‌های ملی سنددار شوند و ساوه به‌عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد که با اجرای این طرح حدود ۶ هزار خانوار از این نعمت برخوردار می‌شوند.
نماینده ساوه: مردم ایران برای حفظ ارزش‌ها انقلاب کردند، نه برای آب و نان نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز ایران از نظر قدرت موشکی جزو پنج قدرت اول جهانی است، گفت: برد موشکی در کشور به برکت انقلاب به ۲۵۰۰ کیلومتر رسیده است و این افتخاری بزرگ برای کشور است.محمدرضا منصوری در اجتماع راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن ساوه اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران در تمامی معادلات بین المللی تاثیرگذار است و با حضور بی سابقه خود
لزوم تشکیل کمیته تخصصی برای راست آزمایی برخی اعلام ورشکستگی ها عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت بر لزوم تشکیل کمیته ای تخصصی برای بررسی موضوع اعلام ورشکستگی های برخی واحدهای صنعتی و تولیدی کشور تاکید کرد.
منصوري : تقویت اقتصاد در بخش‌های مختلف در گرو توسعه صادرات است محمدرضا منصوری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان سابق و جدید جمعیت هلال احمر ساوه
مجلس از حق نظارت خود برای نهادهای غیرپاسخگو در قبال بودجه استفاده می کند نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در خانه ملت گفت: مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم از حق نظارت خود برای بررسی نهادهایی که از بودجه عمومی استفاده می کنند اما پاسخگوی هزینه هایشان نیستند، استفاده می کند.

تاچند روز دیگر نمایندگان منتخب مردم برای راه یابی به مجلس شورای اسلامی که در حقیقت نهاد اصلی قانونگذاری در کشور است با آرا مردم مشخص شده وبرای مدت چهار سال در زمینه های اقتصادی ،سیاسی ،اجتماعی و فرهنگی برای کشور تصمیم ساز خواهند بود.
نمایندگان خانه ملت همانگونه که از نامش برمی آید می بایستی فارغ از هر گونه تمایلات شخصی وگرایشات حزبی ،اولویتشان مشکلات مردم بوده وبه سهم خود باری از دوش مردم، بخصوص اقشار زحمت کش و غالبا کم در آمد بر دارند.
برخی نمایندگان مجلس را می توان نام برد که چندین دوره وکالت مردم رابر عهده داشته اند اما شاید بتوان گفت که رای آوردن برخی از آنها تا حد زیادی بدلیل صرف هزینه های بسیار برای تبلیغات ونام آشنا بودن آنها در بین مردم بوده است ودر بسیاری از اوقات، مردم نتایج نه چندان مطلوبي از وجود چندین دوره ی آنها در مجلس گرفته اند.
چه بسا در بین همین نامزدها افرادی با تخصص ،کارآمدی وتعهد بالاتر باشند که بتوانند گره های بیشتری از مردم وکشور بازکنند که تنها بدلیل عدم شهرت و مقدور نبودن اختصاص هزینه برای تبلیغات از راه یابی به بهارستان باز مانده اند.
حسن کوه خواهی یکی از نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه است کشاورز زاده ای که شاید کمتر کسی او را بشناسد.
کوه خواهی در سال 1350 در روستای مراغه از توابع شهرستان ساوه متولد شد.با تمام مشکلاتی که برای تحصیل در روستا داشته موفق به اخذ مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی وکارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی شده است.
کشاورزی وزندگی با امکانات اندک روستا باعث گردیده تا او با مشکلات این قشر از جامعه آشنا بوده از طرفی فعالیت در چندین شرکت با سمتهای مختلف ،ریاست وعضویت در شورای اسلامی کار، به انتخاب کارگران سبب شده تا از دغدغه های این بخش از جامعه نیز کاملا آگاهی داشته باشد.
عضویت در هئیت رئیسه کانون هماهنگی شورای اسلامی کار ، نمایندگی کارگران و عضویت درهئیت های سازش ،تشخیص وحل اختلاف اداره کار وامور اجتماعی شمالغرب تهران بخشی از فعالیتهای وی در حوزه کارگری است لذا انتخاب حسن کوه خواهی بعنوان نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی می تواند نقطه عطفی برای کارگران و کشاورزان این حوزه انتخابیه باشد.

برنامه ها واهداف
 توجه ویژه به مشکلات ومعیشت کشاورزان، کارگران ومشمولین قانون کار
 ایجاد هماهنگی وهمکاری بین متولیان اجرایی برای بوجود آوردن اتاق فکر با حضور نخبگان در جهت ارتقاء مدیریت در سطح شهرستان
 فعالسازی تعاونی های روستایی در جهت افزایش کسب و کار در روستاها
 توسعه بیمه روستایی وعشایری
 توجه به سرمایه گذارن جامعه صنعتی ساوه از طریق تسهیلات سرمایه در گردش در جهت کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی
 رعایت قانون شوراهای اسلامی کار در جهت توسعه تشکل های کارگری
 توسعه کشاورزی با استفاده از انرژی خورشیدی به دلیل داشتن شرایط اقلیمی مناسب شهرستان ساوه
 توسعه صنعت گردشگری وتوریستی با توجه به ظرفیتهای مناسب شهرستان ساوه
 توجه به منافع و مصلحت های منطقه ای مختص به شهرستان های ساوه و زرنديه در چارچوب وظايف قانون گذارای و با نگاه به اقتضائات امنيت ملی نظام جمهوری اسلامی ايران
 تشکیل کمیته های تخصصی با دعوت از صاحبنظران و مدیران باتجربه و نخبگان دانشگاهی و صنعتی و...
 توجه به منویات مقام معظم رهبری بمنظورحفظ و بسط آرمانهای انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) ،وبهرگیری از توانمندی های اقشارموثردرعرصه سیاسی و اقتصادی و اجتماعی از جمله روحانيون فرهنگيان و دانشگاهيان محترم و خانواده محترم و عالی رتبه ايثارگران – شهيدان و جانبازان انقلاب اسلامی و اقشارکارگری و کشاورزان موفق.
 تشکیل موسسات مردم نهاد بمنظور مشارکت مردم جهت اجرای برنامه های شهرستان و کمک به مدیریت شهری
 برنامه ریزی جهت احیاء مراکزی مورد نیاز جوانان و بانوان از جمله توسعه مراکز ورزشی – فرهنگی- پارکها – اقامتگاهها - کارآفرینی – آموزشی و تحصیلی و برای سالمندان ایجاد سرای سالمندان براساس استاندارها و با کمک خیرین و موسسات مردم نهاد
 تلاش و پيگيری جهت توسعه بخش صنعت و احیا مجتمع های کشاورزی و دامپروری
 برنامه ریزی و تعامل با اصحابه رسانه و مطبوعات بمنظور اطلاع رسانی از فعالیتها و احیای شهر الکترونیک بمنظوراطلاع رسانی شفاف و دقیق
 تشکیل کارگروههای تخصصی با انتخاب نماینده از هر صنف و قشر و... بمنظور شناسایی نقاط قوت وضعف برنامه های اجرایی شهرستان

یک کاندید متفاوت... کلیک نمایید

http://www.asrkhabar.com/fa/news/84193/%D9%8A%D9%83-%D9%83%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%88%D9%87-%D9%88-%D8%B2%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%8A%D9%87-%D8%B9%D9%83%D8%B3

 

 

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip