economist

حاضرین درسایت

ما 74 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

فرمانداری ویژه؛ بودن یا نبودن، مسئله این است...؟ یادداشت محمد مسعود امانی ؛ مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامه ارتباطات مرکزی :

مروری برزندگی حافظ شیرازی

چهارشنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۷
مروری برزندگی حافظ شیرازی خواجه شمس الدین محمد شیرازی شاعر و حافظ قرآن، متخلص به حافظ و معروف به لسان الغیب از بزرگترین شاعران غزل سرای ایران و جهان به شمار می رود. حافظ را نمی توان از سنخ شاعران تک بعدی و تک ساحتی محسوب و تفکر شاعرانه اش را تنها به یک وجه خالص تفسیر و تاویل کرد.
نگاهی به سنت های عاشورا دربرخي شهرهاي کشور با ورود به ماه محرم و فرا رسیدن عزاداری سید و سالار شهیدان، امام حسین (ع)، شاهد سنت ها و باور های خاص مردم کشورمان در ایام عزاداری و به طور خاص در روز عاشورا هستیم هستیم.

دانستنيهاي واقعه غدیر خم

چهارشنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۷
دانستنيهاي واقعه غدیر خم محمدحسين واثقي؛اهمیت حجه الوداع هجرت پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم و خروج آن حضرت از مکه معظمه نقطه عطفی در تاریخ اسلام به شمار می آید و بعد از این هجرت، حضرت سه بار به مکه سفر کرده اند.

اخبارنماینده ساوه وزرندیه (مهندس منصوري)

طرح از رده خارج کردن خودروهای فرسوده قابلیت اجرایی ندارد محمد‌رضا منصوری  با تاکید بر اینکه خودروسازان داخلی در حال حاضر در تامین منابع مالی با مشکل مواجه هستند، خاطرنشان کرد:
ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با بیان اینکه ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود گفت: دهیاران باید با شناسایی ظرفیت‌های روستاها در راه توسعه بخش روستایی تلاش کنند.
ساوه وزرنديه پايلوت حل اختلاف مردم ودستگاههاي اجرايي بدون دادگاه نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس از اجرای طرح حل اختلاف مردم و دستگا‌های اجرایی بدون دادگاه در این ۲ شهرستان خبرداد.
دست امداد هوایی زرندیه بالاخره به با پیگیری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و با واگذاری زمین مورد نیاز، سایت مرکز امداد و نجات هوایی کشور درزرندیه مستقر می‌شود. این پروژه با مشکل تخصیص زمین روبرو بود و مسئولان در گزارشی که ایسنا با عنوان "امداد هوایی زرندیه،
مشکل برق واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه برطرف می‌شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.
شهرستان ساوه پایلوت طرح نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال نشستی که با وزیر مسکن داشتیم مقرر شد تا همه خانه‌های ملی سنددار شوند و ساوه به‌عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد که با اجرای این طرح حدود ۶ هزار خانوار از این نعمت برخوردار می‌شوند.

                          بسمه تعالي

درآستانه برگزاری انتخابات باشكوه مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در 7 اسفند1394مي باشيم و با عرض تبريك به كانديداهاي محترم كه قدم در اين عرصه نهاده وبا اخذ تاييد صلاحيت خويش مقدمات برگزاري انتخابات سالم را رقم زده و اميد مي رود با حضوركليه اقشار مختلف اين مرزوبوم در پاي صندوقهاي اخذ راي وانتخاب كانديد اصلح حماسه ديگري براي ميهن عزيزمان رقم خواهند زد.
درحال حاضر آرایش سیاسی صحنه انتخابات حوزه های انتخابیه ساوه وزرنديه به سمتی پیش می رود که شناخت نامزدی با قابلیت ها و گفتمانی اعتدال گرایانه در فضای کنونی بیش ازپیش مهم به نظرمی رسد لذا شوراي مشورتي جبهه اعتدال گرايان ساوه وزرنديه كمافي السابق درحال اخذ برنامه ها ي كانديداهاي محترم مي باشد كه بتواند درراستاي مسئوليتهاي محوله جهت انتخاب كانديد اصلح به جمع بندي نهايي برسد.
محورهاي مورد توجه و بررسي شوراي مشورتي جبهه اعتدال گرايان ايران اسلامي ساوه وزرنديه ازكانديداهاي محترم:
1- اعتقاد و التزام عملي به قانون اساسي.
2- عمل به فرمايشات مقام معظم رهبري .
3- اعتقاد به آرمان هاي امام راحل بنيانگذار جمهوري اسلامي .
4- اعتقاد به استفاده از فضاي موجود دردوران پسابرجام براي حركت منطقي و صحيح نظام جمهوري اسلامي درداخل و خارج ازكشور .
5- كمك به تعالي تفكر تدبير واميد .
6- رفتارانتخاباتي كانديداها درتبليغات.
7- صداقت درگفتار و كردار .
8- شجاعت درعمل .
9- ساده زيستي و مردمي بودن .
10-گفتار وكردار انتخاباتي مبتني برمشي اعتدال .
11-برنامه محوري .
12- جلوگيري از ريخت وپاشهاي غيرمعمول و غيرضرور .
13- شناخت منطقه و پتانسيل ها و كمبودهاي حوزه انتخابيه.
14-داشتن برنامه و اعتقاد به بالابردن سطح فرهنگ عمومي.
15-داشتن برنامه براي بخش صنعت و اقتصاد كشور بالاخص در حوزه پتانسيل هاي موجود درشهرستانهاي ساوه وزرنديه .
16-داشتن برنامه براي رفع مشكلات معيشتي و اشتغال مردم .
17- داشتن برنامه براي ارتقا سطح مديريت شهري و رفع كمبودهاي ناشي از ساختاراداري هردوشهرستان.
ما قائل به رسيدن به كانديدايي كه باشاخص هاي اعتدال گرايي درسطح كشور ومنطقه همسو باشد هستیم و تمام همت خویش را در جهت این امربه کار خواهیم بست .
روابط عمومی جبهه اعتدال گرایان شعبه ساوه وزرندیه

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip