economist

حاضرین درسایت

ما 36 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

دانستنيهاي واقعه غدیر خم

چهارشنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۷
دانستنيهاي واقعه غدیر خم محمدحسين واثقي؛اهمیت حجه الوداع هجرت پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم و خروج آن حضرت از مکه معظمه نقطه عطفی در تاریخ اسلام به شمار می آید و بعد از این هجرت، حضرت سه بار به مکه سفر کرده اند.
چگونه از بحران میانسالی عبور کنیم؟ بحران میانسالی و چگونگی عبور از آن به قلم مهندس امير ابوالمعصوم ؛ اگر شما فکر می کنید که دچار بحران میانسالی شده اید، حتی اگر در میانسالی قرار ندارید، می توانیم به شما اطمینان دهیم که تنها نیستید. ما همچنین می توانیم به شما اطمینان دهیم که هیچ وقت برای شروع یک زندگی دوباره و ایجاد تغییرات در زندگی و رشد و توسعه فردی دیر نیست.
ضرورت یادگیری سواد رسانه ای در فضای مجازی ضرورت یادگیری سواد رسانه ای در فضای مجازی، از عنوان های خبری شماره ۱۹۵ هفته نامه آینه اشتغال استان مرکزی است که به قلم « مونا اسدیان» به رشته تحریر درآمده است.
اهداف صدورمجوز آژانس ها در كشورهاي مختلف اخذ مجوز برای انجام فعالیت‌های مرتبط با صنعت گردشگری اغلب محل مناقشه بوده است.

اخبارنماینده ساوه وزرندیه (مهندس منصوري)

ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با بیان اینکه ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود گفت: دهیاران باید با شناسایی ظرفیت‌های روستاها در راه توسعه بخش روستایی تلاش کنند.
ساوه وزرنديه پايلوت حل اختلاف مردم ودستگاههاي اجرايي بدون دادگاه نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس از اجرای طرح حل اختلاف مردم و دستگا‌های اجرایی بدون دادگاه در این ۲ شهرستان خبرداد.
دست امداد هوایی زرندیه بالاخره به با پیگیری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و با واگذاری زمین مورد نیاز، سایت مرکز امداد و نجات هوایی کشور درزرندیه مستقر می‌شود. این پروژه با مشکل تخصیص زمین روبرو بود و مسئولان در گزارشی که ایسنا با عنوان "امداد هوایی زرندیه،
مشکل برق واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه برطرف می‌شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.
شهرستان ساوه پایلوت طرح نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال نشستی که با وزیر مسکن داشتیم مقرر شد تا همه خانه‌های ملی سنددار شوند و ساوه به‌عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد که با اجرای این طرح حدود ۶ هزار خانوار از این نعمت برخوردار می‌شوند.
نماینده ساوه: مردم ایران برای حفظ ارزش‌ها انقلاب کردند، نه برای آب و نان نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز ایران از نظر قدرت موشکی جزو پنج قدرت اول جهانی است، گفت: برد موشکی در کشور به برکت انقلاب به ۲۵۰۰ کیلومتر رسیده است و این افتخاری بزرگ برای کشور است.محمدرضا منصوری در اجتماع راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن ساوه اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران در تمامی معادلات بین المللی تاثیرگذار است و با حضور بی سابقه خود

                          بسمه تعالي

درآستانه برگزاری انتخابات باشكوه مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در 7 اسفند1394مي باشيم و با عرض تبريك به كانديداهاي محترم كه قدم در اين عرصه نهاده وبا اخذ تاييد صلاحيت خويش مقدمات برگزاري انتخابات سالم را رقم زده و اميد مي رود با حضوركليه اقشار مختلف اين مرزوبوم در پاي صندوقهاي اخذ راي وانتخاب كانديد اصلح حماسه ديگري براي ميهن عزيزمان رقم خواهند زد.
درحال حاضر آرایش سیاسی صحنه انتخابات حوزه های انتخابیه ساوه وزرنديه به سمتی پیش می رود که شناخت نامزدی با قابلیت ها و گفتمانی اعتدال گرایانه در فضای کنونی بیش ازپیش مهم به نظرمی رسد لذا شوراي مشورتي جبهه اعتدال گرايان ساوه وزرنديه كمافي السابق درحال اخذ برنامه ها ي كانديداهاي محترم مي باشد كه بتواند درراستاي مسئوليتهاي محوله جهت انتخاب كانديد اصلح به جمع بندي نهايي برسد.
محورهاي مورد توجه و بررسي شوراي مشورتي جبهه اعتدال گرايان ايران اسلامي ساوه وزرنديه ازكانديداهاي محترم:
1- اعتقاد و التزام عملي به قانون اساسي.
2- عمل به فرمايشات مقام معظم رهبري .
3- اعتقاد به آرمان هاي امام راحل بنيانگذار جمهوري اسلامي .
4- اعتقاد به استفاده از فضاي موجود دردوران پسابرجام براي حركت منطقي و صحيح نظام جمهوري اسلامي درداخل و خارج ازكشور .
5- كمك به تعالي تفكر تدبير واميد .
6- رفتارانتخاباتي كانديداها درتبليغات.
7- صداقت درگفتار و كردار .
8- شجاعت درعمل .
9- ساده زيستي و مردمي بودن .
10-گفتار وكردار انتخاباتي مبتني برمشي اعتدال .
11-برنامه محوري .
12- جلوگيري از ريخت وپاشهاي غيرمعمول و غيرضرور .
13- شناخت منطقه و پتانسيل ها و كمبودهاي حوزه انتخابيه.
14-داشتن برنامه و اعتقاد به بالابردن سطح فرهنگ عمومي.
15-داشتن برنامه براي بخش صنعت و اقتصاد كشور بالاخص در حوزه پتانسيل هاي موجود درشهرستانهاي ساوه وزرنديه .
16-داشتن برنامه براي رفع مشكلات معيشتي و اشتغال مردم .
17- داشتن برنامه براي ارتقا سطح مديريت شهري و رفع كمبودهاي ناشي از ساختاراداري هردوشهرستان.
ما قائل به رسيدن به كانديدايي كه باشاخص هاي اعتدال گرايي درسطح كشور ومنطقه همسو باشد هستیم و تمام همت خویش را در جهت این امربه کار خواهیم بست .
روابط عمومی جبهه اعتدال گرایان شعبه ساوه وزرندیه

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip