economist

حاضرین درسایت

ما 68 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

شهید؛ والاترین مکبّر آزادگی

دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
شهید؛ والاترین مکبّر آزادگی بقلم خانم محبوبه زارع ؛‌ خورشید، بزرگ ترین مؤذن صبح است و شهید، والاترین مکبر آزادگی؛ و کدام تکبیر، رساتر و فراگیرتر از شهادتینی که در بی تعلق ترین ثانیه های زندگی، بر زبان شهید جاری می شود؟!
انقلاب اسلامی موتور محرکه تولید ملی  شعار خودکفایی در زمینه های مختلف یکی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی در ۴۰ سال گذشته است. تولید ملی به عنوان یکی از شاخص های اصلی خودکفایی در کلام امام «ره» و مقام معظم رهبری جایگاه ویژه ای دارد.
نقش مشاركت شهروندان درمديريت شهري مهندس رضا میرزایی کارشناس ارشد مدیریت ؛ مشاركت به معنای سنتی آن از دیرباز در جوامع انسانی به خصوص كشور ما وجود داشته و مورد توجه صاحب‌نظران بوده است و مردم کشور ما همواره در مراحل و زمینه‌های مختلف اجتماعی و امور مختلف با یکدیگر مشارکت می‌کردند،
رویکرد‌ فرهنگی، مکمل راهکارهای کالبد‌ی مهندس محمد احسان؛محقق وپژوهشگر مسائل شهری -  وقتی حیات شهری د‌ر محد‌ود‌ه‌ای از شهر به هر علتی رو به رکود‌ می‌رود‌، بافت آن محد‌ود‌ه د‌ر روند‌ فرسود‌گی قرار می‌گیرد‌. پد‌ید‌ه فرسود‌گی با اثرگذاری بر کالبد‌ بافت.

اخبارنماینده ساوه وزرندیه (مهندس منصوري)

مشکل برق واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه برطرف می‌شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.
شهرستان ساوه پایلوت طرح نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال نشستی که با وزیر مسکن داشتیم مقرر شد تا همه خانه‌های ملی سنددار شوند و ساوه به‌عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد که با اجرای این طرح حدود ۶ هزار خانوار از این نعمت برخوردار می‌شوند.
نماینده ساوه: مردم ایران برای حفظ ارزش‌ها انقلاب کردند، نه برای آب و نان نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز ایران از نظر قدرت موشکی جزو پنج قدرت اول جهانی است، گفت: برد موشکی در کشور به برکت انقلاب به ۲۵۰۰ کیلومتر رسیده است و این افتخاری بزرگ برای کشور است.محمدرضا منصوری در اجتماع راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن ساوه اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران در تمامی معادلات بین المللی تاثیرگذار است و با حضور بی سابقه خود
لزوم تشکیل کمیته تخصصی برای راست آزمایی برخی اعلام ورشکستگی ها عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت بر لزوم تشکیل کمیته ای تخصصی برای بررسی موضوع اعلام ورشکستگی های برخی واحدهای صنعتی و تولیدی کشور تاکید کرد.
منصوري : تقویت اقتصاد در بخش‌های مختلف در گرو توسعه صادرات است محمدرضا منصوری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان سابق و جدید جمعیت هلال احمر ساوه
مجلس از حق نظارت خود برای نهادهای غیرپاسخگو در قبال بودجه استفاده می کند نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در خانه ملت گفت: مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم از حق نظارت خود برای بررسی نهادهایی که از بودجه عمومی استفاده می کنند اما پاسخگوی هزینه هایشان نیستند، استفاده می کند.

                          بسمه تعالي

درآستانه برگزاری انتخابات باشكوه مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در 7 اسفند1394مي باشيم و با عرض تبريك به كانديداهاي محترم كه قدم در اين عرصه نهاده وبا اخذ تاييد صلاحيت خويش مقدمات برگزاري انتخابات سالم را رقم زده و اميد مي رود با حضوركليه اقشار مختلف اين مرزوبوم در پاي صندوقهاي اخذ راي وانتخاب كانديد اصلح حماسه ديگري براي ميهن عزيزمان رقم خواهند زد.
درحال حاضر آرایش سیاسی صحنه انتخابات حوزه های انتخابیه ساوه وزرنديه به سمتی پیش می رود که شناخت نامزدی با قابلیت ها و گفتمانی اعتدال گرایانه در فضای کنونی بیش ازپیش مهم به نظرمی رسد لذا شوراي مشورتي جبهه اعتدال گرايان ساوه وزرنديه كمافي السابق درحال اخذ برنامه ها ي كانديداهاي محترم مي باشد كه بتواند درراستاي مسئوليتهاي محوله جهت انتخاب كانديد اصلح به جمع بندي نهايي برسد.
محورهاي مورد توجه و بررسي شوراي مشورتي جبهه اعتدال گرايان ايران اسلامي ساوه وزرنديه ازكانديداهاي محترم:
1- اعتقاد و التزام عملي به قانون اساسي.
2- عمل به فرمايشات مقام معظم رهبري .
3- اعتقاد به آرمان هاي امام راحل بنيانگذار جمهوري اسلامي .
4- اعتقاد به استفاده از فضاي موجود دردوران پسابرجام براي حركت منطقي و صحيح نظام جمهوري اسلامي درداخل و خارج ازكشور .
5- كمك به تعالي تفكر تدبير واميد .
6- رفتارانتخاباتي كانديداها درتبليغات.
7- صداقت درگفتار و كردار .
8- شجاعت درعمل .
9- ساده زيستي و مردمي بودن .
10-گفتار وكردار انتخاباتي مبتني برمشي اعتدال .
11-برنامه محوري .
12- جلوگيري از ريخت وپاشهاي غيرمعمول و غيرضرور .
13- شناخت منطقه و پتانسيل ها و كمبودهاي حوزه انتخابيه.
14-داشتن برنامه و اعتقاد به بالابردن سطح فرهنگ عمومي.
15-داشتن برنامه براي بخش صنعت و اقتصاد كشور بالاخص در حوزه پتانسيل هاي موجود درشهرستانهاي ساوه وزرنديه .
16-داشتن برنامه براي رفع مشكلات معيشتي و اشتغال مردم .
17- داشتن برنامه براي ارتقا سطح مديريت شهري و رفع كمبودهاي ناشي از ساختاراداري هردوشهرستان.
ما قائل به رسيدن به كانديدايي كه باشاخص هاي اعتدال گرايي درسطح كشور ومنطقه همسو باشد هستیم و تمام همت خویش را در جهت این امربه کار خواهیم بست .
روابط عمومی جبهه اعتدال گرایان شعبه ساوه وزرندیه

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip