economist

حاضرین درسایت

ما 116 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

خواص انار / خواص معجزه آسای انار

دوشنبه, ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷
خواص انار / خواص معجزه آسای انار انار (Punica. granatum) گیاهی است از تیره انار. درخت انار (pomegranates) جز درختچه ها بوده و میوه ی آن خوراکی و دارای مقدار کافی ویتامین C، مواد قندی و اسیدهای آلی می باشد.

زندگینامه امام زمان (عج)

شنبه, ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
زندگینامه امام زمان (عج) امام زمان (عج) امام دوازدهم شیعیان می باشد.امام زمان (عج) یگانه فرزند امام عسکری علیه السلام یازدهمین امام شیعیان است.
ویژه نامه اطلاعات استان مرکزی(ساوه وزرندیه) ۵ارديبهشت ۹۷ منتشر شد محمدمسعود امانی مسئول ویژه نامه اطلاعات استان مرکزی در شهرستانهای ساوه وزرندیه
مالیات بر ارزش افزوده و نقش آن درتأمین مالی پایدار شهر داری شهرساوه مهندس محمد احسان ؛ کارشناس ارشد مهندسی شهرسازی وبرنامه ریزی شهری ،محقق وپژوهشگر مسائل شهری 

اخبارنماینده ساوه وزرندیه (مهندس منصوري)

دست امداد هوایی زرندیه بالاخره به با پیگیری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و با واگذاری زمین مورد نیاز، سایت مرکز امداد و نجات هوایی کشور درزرندیه مستقر می‌شود. این پروژه با مشکل تخصیص زمین روبرو بود و مسئولان در گزارشی که ایسنا با عنوان "امداد هوایی زرندیه،
مشکل برق واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه برطرف می‌شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.
شهرستان ساوه پایلوت طرح نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال نشستی که با وزیر مسکن داشتیم مقرر شد تا همه خانه‌های ملی سنددار شوند و ساوه به‌عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد که با اجرای این طرح حدود ۶ هزار خانوار از این نعمت برخوردار می‌شوند.
نماینده ساوه: مردم ایران برای حفظ ارزش‌ها انقلاب کردند، نه برای آب و نان نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز ایران از نظر قدرت موشکی جزو پنج قدرت اول جهانی است، گفت: برد موشکی در کشور به برکت انقلاب به ۲۵۰۰ کیلومتر رسیده است و این افتخاری بزرگ برای کشور است.محمدرضا منصوری در اجتماع راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن ساوه اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران در تمامی معادلات بین المللی تاثیرگذار است و با حضور بی سابقه خود
لزوم تشکیل کمیته تخصصی برای راست آزمایی برخی اعلام ورشکستگی ها عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت بر لزوم تشکیل کمیته ای تخصصی برای بررسی موضوع اعلام ورشکستگی های برخی واحدهای صنعتی و تولیدی کشور تاکید کرد.
منصوري : تقویت اقتصاد در بخش‌های مختلف در گرو توسعه صادرات است محمدرضا منصوری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان سابق و جدید جمعیت هلال احمر ساوه

                          بسمه تعالي

درآستانه برگزاری انتخابات باشكوه مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در 7 اسفند1394مي باشيم و با عرض تبريك به كانديداهاي محترم كه قدم در اين عرصه نهاده وبا اخذ تاييد صلاحيت خويش مقدمات برگزاري انتخابات سالم را رقم زده و اميد مي رود با حضوركليه اقشار مختلف اين مرزوبوم در پاي صندوقهاي اخذ راي وانتخاب كانديد اصلح حماسه ديگري براي ميهن عزيزمان رقم خواهند زد.
درحال حاضر آرایش سیاسی صحنه انتخابات حوزه های انتخابیه ساوه وزرنديه به سمتی پیش می رود که شناخت نامزدی با قابلیت ها و گفتمانی اعتدال گرایانه در فضای کنونی بیش ازپیش مهم به نظرمی رسد لذا شوراي مشورتي جبهه اعتدال گرايان ساوه وزرنديه كمافي السابق درحال اخذ برنامه ها ي كانديداهاي محترم مي باشد كه بتواند درراستاي مسئوليتهاي محوله جهت انتخاب كانديد اصلح به جمع بندي نهايي برسد.
محورهاي مورد توجه و بررسي شوراي مشورتي جبهه اعتدال گرايان ايران اسلامي ساوه وزرنديه ازكانديداهاي محترم:
1- اعتقاد و التزام عملي به قانون اساسي.
2- عمل به فرمايشات مقام معظم رهبري .
3- اعتقاد به آرمان هاي امام راحل بنيانگذار جمهوري اسلامي .
4- اعتقاد به استفاده از فضاي موجود دردوران پسابرجام براي حركت منطقي و صحيح نظام جمهوري اسلامي درداخل و خارج ازكشور .
5- كمك به تعالي تفكر تدبير واميد .
6- رفتارانتخاباتي كانديداها درتبليغات.
7- صداقت درگفتار و كردار .
8- شجاعت درعمل .
9- ساده زيستي و مردمي بودن .
10-گفتار وكردار انتخاباتي مبتني برمشي اعتدال .
11-برنامه محوري .
12- جلوگيري از ريخت وپاشهاي غيرمعمول و غيرضرور .
13- شناخت منطقه و پتانسيل ها و كمبودهاي حوزه انتخابيه.
14-داشتن برنامه و اعتقاد به بالابردن سطح فرهنگ عمومي.
15-داشتن برنامه براي بخش صنعت و اقتصاد كشور بالاخص در حوزه پتانسيل هاي موجود درشهرستانهاي ساوه وزرنديه .
16-داشتن برنامه براي رفع مشكلات معيشتي و اشتغال مردم .
17- داشتن برنامه براي ارتقا سطح مديريت شهري و رفع كمبودهاي ناشي از ساختاراداري هردوشهرستان.
ما قائل به رسيدن به كانديدايي كه باشاخص هاي اعتدال گرايي درسطح كشور ومنطقه همسو باشد هستیم و تمام همت خویش را در جهت این امربه کار خواهیم بست .
روابط عمومی جبهه اعتدال گرایان شعبه ساوه وزرندیه

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip