economist

حاضرین درسایت

ما 73 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

فرمانداری ویژه؛ بودن یا نبودن، مسئله این است...؟ یادداشت محمد مسعود امانی ؛ مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامه ارتباطات مرکزی :

مروری برزندگی حافظ شیرازی

چهارشنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۷
مروری برزندگی حافظ شیرازی خواجه شمس الدین محمد شیرازی شاعر و حافظ قرآن، متخلص به حافظ و معروف به لسان الغیب از بزرگترین شاعران غزل سرای ایران و جهان به شمار می رود. حافظ را نمی توان از سنخ شاعران تک بعدی و تک ساحتی محسوب و تفکر شاعرانه اش را تنها به یک وجه خالص تفسیر و تاویل کرد.
نگاهی به سنت های عاشورا دربرخي شهرهاي کشور با ورود به ماه محرم و فرا رسیدن عزاداری سید و سالار شهیدان، امام حسین (ع)، شاهد سنت ها و باور های خاص مردم کشورمان در ایام عزاداری و به طور خاص در روز عاشورا هستیم هستیم.

دانستنيهاي واقعه غدیر خم

چهارشنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۷
دانستنيهاي واقعه غدیر خم محمدحسين واثقي؛اهمیت حجه الوداع هجرت پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم و خروج آن حضرت از مکه معظمه نقطه عطفی در تاریخ اسلام به شمار می آید و بعد از این هجرت، حضرت سه بار به مکه سفر کرده اند.

اخبارنماینده ساوه وزرندیه (مهندس منصوري)

طرح از رده خارج کردن خودروهای فرسوده قابلیت اجرایی ندارد محمد‌رضا منصوری  با تاکید بر اینکه خودروسازان داخلی در حال حاضر در تامین منابع مالی با مشکل مواجه هستند، خاطرنشان کرد:
ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با بیان اینکه ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود گفت: دهیاران باید با شناسایی ظرفیت‌های روستاها در راه توسعه بخش روستایی تلاش کنند.
ساوه وزرنديه پايلوت حل اختلاف مردم ودستگاههاي اجرايي بدون دادگاه نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس از اجرای طرح حل اختلاف مردم و دستگا‌های اجرایی بدون دادگاه در این ۲ شهرستان خبرداد.
دست امداد هوایی زرندیه بالاخره به با پیگیری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و با واگذاری زمین مورد نیاز، سایت مرکز امداد و نجات هوایی کشور درزرندیه مستقر می‌شود. این پروژه با مشکل تخصیص زمین روبرو بود و مسئولان در گزارشی که ایسنا با عنوان "امداد هوایی زرندیه،
مشکل برق واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه برطرف می‌شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.
شهرستان ساوه پایلوت طرح نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال نشستی که با وزیر مسکن داشتیم مقرر شد تا همه خانه‌های ملی سنددار شوند و ساوه به‌عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد که با اجرای این طرح حدود ۶ هزار خانوار از این نعمت برخوردار می‌شوند.

بيانيه حاج عباس شمس درخصوص انتخابات 7 اسفند94 :

سال1378 روبه پایان بود وتنور انتخابات بشدت گرم و شورو هیجان تمامی شهر را گرفته بود گمانه زنی ها به اوج خود رسیده بود کاندیداها هرکدام سعی می کرد وابستگی خودرا به یکی ازاحزاب اصلاح طلب یا اصولگرا به رخ بکشد . اما حقیر پس ازکش وقوسهای فراوان بالاخره یک روز به شروع تبلیغات رسما وارد عرصه انتخابات و تبلیغات شدم . عکسها وپوسترها دو روز ازهفته تبلیغات گذشته بود که به ستاد ما رسید . اون سال برف سنگینی درروستاهای اطراف آمد وکمتر موفق به حضوردرآنجا شدیم و بیشتر وقتمان را درشهر ساوه بودیم . روز رای گیری فرا رسید مردم شهرساوه کولاک کردند . بنده بی مقدار که تنها عقبه معلمی درشهرتهران راداشتم غافل از این بودم که مرحوم پدرم شیخ محمد شمس ساوجی از روحانیون شناخته شده شهر خدماتی را درساوه واطرافش کرده که حالا موقع جبران آن خدمات توسط مردم شریف ساوجی است .
بافعالیت 6 روزه تبلیغاتی آن دوره مردم باحدود ده هزار رای اول شهرساوه را به حقیر دادند که هرگز بعدازآن نتوانستم جبران این اعتماد را آنطور که بایسته است بنمایم لذا ضمن دعوت به حضورحداکثری وهوشمندانه مردم دردوانتخابات پیش رو که از مهم‌ترین انتخابات کشوربوده وانتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برای آینده ملت بسیارحائز اهمیت است وشرکت عموم مردم ولایی شهرستانهای ساوه وزرندیه درانتخابات موجب محکم شدن وتقویت نظام،انقلاب، ولایت و جایگاه انقلاب اسلامی شده و موجب دلگرمی امام، شهدا، خانواده شهدا و مسئولان نظام می شود زیرا این انقلاب ثمره جانفشانی و فداکاری هزاران شهید است که در طول این انقلاب برای تقویت و تحکیم اسلام فدایی شده‌اند ولازم است درحفظ آن کوشا باشیم .
درهمین جا حسن استفاده رامی نمایم : با افتخار و بینش و آگاهی دقیق اعلام می دارم که درحال حاضر اینجانب و کلیه یارانم از سرکارخانم دکتر شهلا میرگلوبیات اسوه پاکدستی و شهامت طرفداری می نمائیم و آرزوی توفیق و پیروزی برایشان داریم .
بزودی بروشور فعالیتهای نامبرده درطول چهارسال نمایندگی مجلس شورای اسلامی دراختیار شهروندان قرارخواهد گرفت تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد .
حاج عباس شمس فعال سیاسی و مطبوعاتی کشور

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip