economist

حاضرین درسایت

ما 36 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

دانستنيهاي واقعه غدیر خم

چهارشنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۷
دانستنيهاي واقعه غدیر خم محمدحسين واثقي؛اهمیت حجه الوداع هجرت پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم و خروج آن حضرت از مکه معظمه نقطه عطفی در تاریخ اسلام به شمار می آید و بعد از این هجرت، حضرت سه بار به مکه سفر کرده اند.
چگونه از بحران میانسالی عبور کنیم؟ بحران میانسالی و چگونگی عبور از آن به قلم مهندس امير ابوالمعصوم ؛ اگر شما فکر می کنید که دچار بحران میانسالی شده اید، حتی اگر در میانسالی قرار ندارید، می توانیم به شما اطمینان دهیم که تنها نیستید. ما همچنین می توانیم به شما اطمینان دهیم که هیچ وقت برای شروع یک زندگی دوباره و ایجاد تغییرات در زندگی و رشد و توسعه فردی دیر نیست.
ضرورت یادگیری سواد رسانه ای در فضای مجازی ضرورت یادگیری سواد رسانه ای در فضای مجازی، از عنوان های خبری شماره ۱۹۵ هفته نامه آینه اشتغال استان مرکزی است که به قلم « مونا اسدیان» به رشته تحریر درآمده است.
اهداف صدورمجوز آژانس ها در كشورهاي مختلف اخذ مجوز برای انجام فعالیت‌های مرتبط با صنعت گردشگری اغلب محل مناقشه بوده است.

اخبارنماینده ساوه وزرندیه (مهندس منصوري)

ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با بیان اینکه ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود گفت: دهیاران باید با شناسایی ظرفیت‌های روستاها در راه توسعه بخش روستایی تلاش کنند.
ساوه وزرنديه پايلوت حل اختلاف مردم ودستگاههاي اجرايي بدون دادگاه نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس از اجرای طرح حل اختلاف مردم و دستگا‌های اجرایی بدون دادگاه در این ۲ شهرستان خبرداد.
دست امداد هوایی زرندیه بالاخره به با پیگیری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و با واگذاری زمین مورد نیاز، سایت مرکز امداد و نجات هوایی کشور درزرندیه مستقر می‌شود. این پروژه با مشکل تخصیص زمین روبرو بود و مسئولان در گزارشی که ایسنا با عنوان "امداد هوایی زرندیه،
مشکل برق واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه برطرف می‌شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.
شهرستان ساوه پایلوت طرح نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال نشستی که با وزیر مسکن داشتیم مقرر شد تا همه خانه‌های ملی سنددار شوند و ساوه به‌عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد که با اجرای این طرح حدود ۶ هزار خانوار از این نعمت برخوردار می‌شوند.
نماینده ساوه: مردم ایران برای حفظ ارزش‌ها انقلاب کردند، نه برای آب و نان نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز ایران از نظر قدرت موشکی جزو پنج قدرت اول جهانی است، گفت: برد موشکی در کشور به برکت انقلاب به ۲۵۰۰ کیلومتر رسیده است و این افتخاری بزرگ برای کشور است.محمدرضا منصوری در اجتماع راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن ساوه اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران در تمامی معادلات بین المللی تاثیرگذار است و با حضور بی سابقه خود

بيانيه حاج عباس شمس درخصوص انتخابات 7 اسفند94 :

سال1378 روبه پایان بود وتنور انتخابات بشدت گرم و شورو هیجان تمامی شهر را گرفته بود گمانه زنی ها به اوج خود رسیده بود کاندیداها هرکدام سعی می کرد وابستگی خودرا به یکی ازاحزاب اصلاح طلب یا اصولگرا به رخ بکشد . اما حقیر پس ازکش وقوسهای فراوان بالاخره یک روز به شروع تبلیغات رسما وارد عرصه انتخابات و تبلیغات شدم . عکسها وپوسترها دو روز ازهفته تبلیغات گذشته بود که به ستاد ما رسید . اون سال برف سنگینی درروستاهای اطراف آمد وکمتر موفق به حضوردرآنجا شدیم و بیشتر وقتمان را درشهر ساوه بودیم . روز رای گیری فرا رسید مردم شهرساوه کولاک کردند . بنده بی مقدار که تنها عقبه معلمی درشهرتهران راداشتم غافل از این بودم که مرحوم پدرم شیخ محمد شمس ساوجی از روحانیون شناخته شده شهر خدماتی را درساوه واطرافش کرده که حالا موقع جبران آن خدمات توسط مردم شریف ساوجی است .
بافعالیت 6 روزه تبلیغاتی آن دوره مردم باحدود ده هزار رای اول شهرساوه را به حقیر دادند که هرگز بعدازآن نتوانستم جبران این اعتماد را آنطور که بایسته است بنمایم لذا ضمن دعوت به حضورحداکثری وهوشمندانه مردم دردوانتخابات پیش رو که از مهم‌ترین انتخابات کشوربوده وانتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برای آینده ملت بسیارحائز اهمیت است وشرکت عموم مردم ولایی شهرستانهای ساوه وزرندیه درانتخابات موجب محکم شدن وتقویت نظام،انقلاب، ولایت و جایگاه انقلاب اسلامی شده و موجب دلگرمی امام، شهدا، خانواده شهدا و مسئولان نظام می شود زیرا این انقلاب ثمره جانفشانی و فداکاری هزاران شهید است که در طول این انقلاب برای تقویت و تحکیم اسلام فدایی شده‌اند ولازم است درحفظ آن کوشا باشیم .
درهمین جا حسن استفاده رامی نمایم : با افتخار و بینش و آگاهی دقیق اعلام می دارم که درحال حاضر اینجانب و کلیه یارانم از سرکارخانم دکتر شهلا میرگلوبیات اسوه پاکدستی و شهامت طرفداری می نمائیم و آرزوی توفیق و پیروزی برایشان داریم .
بزودی بروشور فعالیتهای نامبرده درطول چهارسال نمایندگی مجلس شورای اسلامی دراختیار شهروندان قرارخواهد گرفت تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد .
حاج عباس شمس فعال سیاسی و مطبوعاتی کشور

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip