economist

حاضرین درسایت

ما 62 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

شهید؛ والاترین مکبّر آزادگی

دوشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
شهید؛ والاترین مکبّر آزادگی بقلم خانم محبوبه زارع ؛‌ خورشید، بزرگ ترین مؤذن صبح است و شهید، والاترین مکبر آزادگی؛ و کدام تکبیر، رساتر و فراگیرتر از شهادتینی که در بی تعلق ترین ثانیه های زندگی، بر زبان شهید جاری می شود؟!
انقلاب اسلامی موتور محرکه تولید ملی  شعار خودکفایی در زمینه های مختلف یکی از اهداف اصلی انقلاب اسلامی در ۴۰ سال گذشته است. تولید ملی به عنوان یکی از شاخص های اصلی خودکفایی در کلام امام «ره» و مقام معظم رهبری جایگاه ویژه ای دارد.
نقش مشاركت شهروندان درمديريت شهري مهندس رضا میرزایی کارشناس ارشد مدیریت ؛ مشاركت به معنای سنتی آن از دیرباز در جوامع انسانی به خصوص كشور ما وجود داشته و مورد توجه صاحب‌نظران بوده است و مردم کشور ما همواره در مراحل و زمینه‌های مختلف اجتماعی و امور مختلف با یکدیگر مشارکت می‌کردند،
رویکرد‌ فرهنگی، مکمل راهکارهای کالبد‌ی مهندس محمد احسان؛محقق وپژوهشگر مسائل شهری -  وقتی حیات شهری د‌ر محد‌ود‌ه‌ای از شهر به هر علتی رو به رکود‌ می‌رود‌، بافت آن محد‌ود‌ه د‌ر روند‌ فرسود‌گی قرار می‌گیرد‌. پد‌ید‌ه فرسود‌گی با اثرگذاری بر کالبد‌ بافت.

اخبارنماینده ساوه وزرندیه (مهندس منصوري)

مشکل برق واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه برطرف می‌شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.
شهرستان ساوه پایلوت طرح نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال نشستی که با وزیر مسکن داشتیم مقرر شد تا همه خانه‌های ملی سنددار شوند و ساوه به‌عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد که با اجرای این طرح حدود ۶ هزار خانوار از این نعمت برخوردار می‌شوند.
نماینده ساوه: مردم ایران برای حفظ ارزش‌ها انقلاب کردند، نه برای آب و نان نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز ایران از نظر قدرت موشکی جزو پنج قدرت اول جهانی است، گفت: برد موشکی در کشور به برکت انقلاب به ۲۵۰۰ کیلومتر رسیده است و این افتخاری بزرگ برای کشور است.محمدرضا منصوری در اجتماع راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن ساوه اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران در تمامی معادلات بین المللی تاثیرگذار است و با حضور بی سابقه خود
لزوم تشکیل کمیته تخصصی برای راست آزمایی برخی اعلام ورشکستگی ها عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت بر لزوم تشکیل کمیته ای تخصصی برای بررسی موضوع اعلام ورشکستگی های برخی واحدهای صنعتی و تولیدی کشور تاکید کرد.
منصوري : تقویت اقتصاد در بخش‌های مختلف در گرو توسعه صادرات است محمدرضا منصوری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه سرپرستان سابق و جدید جمعیت هلال احمر ساوه
مجلس از حق نظارت خود برای نهادهای غیرپاسخگو در قبال بودجه استفاده می کند نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در خانه ملت گفت: مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم از حق نظارت خود برای بررسی نهادهایی که از بودجه عمومی استفاده می کنند اما پاسخگوی هزینه هایشان نیستند، استفاده می کند.

بيانيه حاج عباس شمس درخصوص انتخابات 7 اسفند94 :

سال1378 روبه پایان بود وتنور انتخابات بشدت گرم و شورو هیجان تمامی شهر را گرفته بود گمانه زنی ها به اوج خود رسیده بود کاندیداها هرکدام سعی می کرد وابستگی خودرا به یکی ازاحزاب اصلاح طلب یا اصولگرا به رخ بکشد . اما حقیر پس ازکش وقوسهای فراوان بالاخره یک روز به شروع تبلیغات رسما وارد عرصه انتخابات و تبلیغات شدم . عکسها وپوسترها دو روز ازهفته تبلیغات گذشته بود که به ستاد ما رسید . اون سال برف سنگینی درروستاهای اطراف آمد وکمتر موفق به حضوردرآنجا شدیم و بیشتر وقتمان را درشهر ساوه بودیم . روز رای گیری فرا رسید مردم شهرساوه کولاک کردند . بنده بی مقدار که تنها عقبه معلمی درشهرتهران راداشتم غافل از این بودم که مرحوم پدرم شیخ محمد شمس ساوجی از روحانیون شناخته شده شهر خدماتی را درساوه واطرافش کرده که حالا موقع جبران آن خدمات توسط مردم شریف ساوجی است .
بافعالیت 6 روزه تبلیغاتی آن دوره مردم باحدود ده هزار رای اول شهرساوه را به حقیر دادند که هرگز بعدازآن نتوانستم جبران این اعتماد را آنطور که بایسته است بنمایم لذا ضمن دعوت به حضورحداکثری وهوشمندانه مردم دردوانتخابات پیش رو که از مهم‌ترین انتخابات کشوربوده وانتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برای آینده ملت بسیارحائز اهمیت است وشرکت عموم مردم ولایی شهرستانهای ساوه وزرندیه درانتخابات موجب محکم شدن وتقویت نظام،انقلاب، ولایت و جایگاه انقلاب اسلامی شده و موجب دلگرمی امام، شهدا، خانواده شهدا و مسئولان نظام می شود زیرا این انقلاب ثمره جانفشانی و فداکاری هزاران شهید است که در طول این انقلاب برای تقویت و تحکیم اسلام فدایی شده‌اند ولازم است درحفظ آن کوشا باشیم .
درهمین جا حسن استفاده رامی نمایم : با افتخار و بینش و آگاهی دقیق اعلام می دارم که درحال حاضر اینجانب و کلیه یارانم از سرکارخانم دکتر شهلا میرگلوبیات اسوه پاکدستی و شهامت طرفداری می نمائیم و آرزوی توفیق و پیروزی برایشان داریم .
بزودی بروشور فعالیتهای نامبرده درطول چهارسال نمایندگی مجلس شورای اسلامی دراختیار شهروندان قرارخواهد گرفت تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد .
حاج عباس شمس فعال سیاسی و مطبوعاتی کشور

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip