economist

حاضرین درسایت

ما 37 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

دانستنيهاي واقعه غدیر خم

چهارشنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۷
دانستنيهاي واقعه غدیر خم محمدحسين واثقي؛اهمیت حجه الوداع هجرت پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم و خروج آن حضرت از مکه معظمه نقطه عطفی در تاریخ اسلام به شمار می آید و بعد از این هجرت، حضرت سه بار به مکه سفر کرده اند.
چگونه از بحران میانسالی عبور کنیم؟ بحران میانسالی و چگونگی عبور از آن به قلم مهندس امير ابوالمعصوم ؛ اگر شما فکر می کنید که دچار بحران میانسالی شده اید، حتی اگر در میانسالی قرار ندارید، می توانیم به شما اطمینان دهیم که تنها نیستید. ما همچنین می توانیم به شما اطمینان دهیم که هیچ وقت برای شروع یک زندگی دوباره و ایجاد تغییرات در زندگی و رشد و توسعه فردی دیر نیست.
ضرورت یادگیری سواد رسانه ای در فضای مجازی ضرورت یادگیری سواد رسانه ای در فضای مجازی، از عنوان های خبری شماره ۱۹۵ هفته نامه آینه اشتغال استان مرکزی است که به قلم « مونا اسدیان» به رشته تحریر درآمده است.
اهداف صدورمجوز آژانس ها در كشورهاي مختلف اخذ مجوز برای انجام فعالیت‌های مرتبط با صنعت گردشگری اغلب محل مناقشه بوده است.

اخبارنماینده ساوه وزرندیه (مهندس منصوري)

ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با بیان اینکه ظرفیت‌های بخش روستایی شناسایی و تقویت شود گفت: دهیاران باید با شناسایی ظرفیت‌های روستاها در راه توسعه بخش روستایی تلاش کنند.
ساوه وزرنديه پايلوت حل اختلاف مردم ودستگاههاي اجرايي بدون دادگاه نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس از اجرای طرح حل اختلاف مردم و دستگا‌های اجرایی بدون دادگاه در این ۲ شهرستان خبرداد.
دست امداد هوایی زرندیه بالاخره به با پیگیری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و با واگذاری زمین مورد نیاز، سایت مرکز امداد و نجات هوایی کشور درزرندیه مستقر می‌شود. این پروژه با مشکل تخصیص زمین روبرو بود و مسئولان در گزارشی که ایسنا با عنوان "امداد هوایی زرندیه،
مشکل برق واحدهای صنعتی ساوه و زرندیه برطرف می‌شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در ساوه فراهم است و تنها مشکل ما در زمینه تامین برق است که با تقویت پست ۶۳ کیلووات این مشکل هم برطرف می‌شود.
شهرستان ساوه پایلوت طرح نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌دنبال نشستی که با وزیر مسکن داشتیم مقرر شد تا همه خانه‌های ملی سنددار شوند و ساوه به‌عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شد که با اجرای این طرح حدود ۶ هزار خانوار از این نعمت برخوردار می‌شوند.
نماینده ساوه: مردم ایران برای حفظ ارزش‌ها انقلاب کردند، نه برای آب و نان نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز ایران از نظر قدرت موشکی جزو پنج قدرت اول جهانی است، گفت: برد موشکی در کشور به برکت انقلاب به ۲۵۰۰ کیلومتر رسیده است و این افتخاری بزرگ برای کشور است.محمدرضا منصوری در اجتماع راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن ساوه اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران در تمامی معادلات بین المللی تاثیرگذار است و با حضور بی سابقه خود

عبدالرحیم علیپورگفت : با اعلام رسمی حضور پنج نامزد در رقابت های انتخابی مجلس خبرگان، تلاش های تبلیغی این نامزدها روز به روز برای تصاحب دو کرسی نمایندگی این مجلس بیشتر می شود.
وی با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری در خصوص گزینش نامزدهای اصلح تحت حمایت مجامع معتبر گفت: با توجه به اینکه آیت الله احمد محسنی گرکانی و آیت الله محسن محمدی عراقی (راکی) از نامزدهای پنجمین مجلس خبرگان رهبری تحت حمایت و در لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم قرار دارند این شخصیت ها به صورت رسمی به عنوان نامزدهای مورد حمایت ائتلاف اصولگرایان استان مرکزی به مردم معرفی می شوند.
علیپور در خصوص منتخبان ائتلاف اصولگریان استان مرکزی برای رقابت های دهمین مجلس شورای اسلامی گفت:
محمد حسن آصفری و علی اکبر کریمی در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان
مجتبی ابراهیمی در حوزه انتخابیه خمین
شهلا میرگلوبیات در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه
صاحبعلی غفاری در حوزه انتخابیه شازند
حجت الاسلام علیرضا سلیمی در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان
ولی الله بیاتی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان به عنوان افراد پیشنهادی در لیست رسمی این ائتلاف قرار دارند.
رئیس ائتلاف اصولگرایان استان مرکزی حضور در نشست ها در سطح مساجد، تکیه ها، مصاحبه با رسانه های گروهی، خبرگزاری ها و صدا وسیما را از جمله فعالیت های این ائتلاف برای حضور حداکثری مردم در انتخابات عنوان کرد.
برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی در مجموع 344 نفر در سطح شش حوزه انتخابیه اصلی این استان ثبت نام کردند که صلاحیت 183 نفر تایید شد ، 14 نفر انصراف دادند، یک نامزد فوت شده و صلاحیت سایر داوطلبان از سوی هیات های نظارت و شورای نگهبان تایید نشده است.
در پنجمین دوره رقابت های انتخاباتی مجلس خبرگان رهبری نیز 17 داوطلب ثبت نام کردند که صلاحیت پنج نامزد تایید شده ، سه نفر انصراف دادند و بقیه رد صلاحیت شدند.
استان مرکزی دوکرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری و هفت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip