economist

حاضرین درسایت

ما 127 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟
تحلیل پیاده راه امام خمینی (ره)/ نقش پیاده راه ها در حفظ سرزندگی شهر(بخش اول) بقلم مهندس محمد احسان پژوهشگر مسائل شهری ؛ پیاده راه در واقع مسیری است که در آن اولویت تام با پیاده است.
مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :

استاندار مرکزی در سفر به بخش خرقان شهرستان زرندیه و نوبران شهرستان ساوه

ضمن دیدار با خانواده شهدا ، چند طرح خدماتی را افتتاح کرد. استاندارمرکزی درسفر به بخش خرقان شهرستان زرندیه با حضور بر مزار 2 شهید گمنام شهر رازقان به مقام شهدا ادای احترام کرد.
آقای  آقازاده  سپس با خانوداه  شهید حسن عشقی در شهر رازقان دیدار و از صبر و فداکاری‌خانواده شهیدان، جانبازان و ایثارگران تجلیل کرد .
استاندار همچنین پایگاه اورژانس جاده ای روستای دوزج بخش خرقان و خانه بهداشت روستای چناقچی را افتتاح و از کلیسا قدیمی سرکیس در این روستا بازدید کرد.
استاندار در روستای علیشار نیز با حضور در گلزار شهدا به مقام شهدا ادای احترام کرد .
نشست با شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران بخش خرقان از دیگر برنامه های آقای آقازاده در زرندیه بود .
استاندار در دیدار با شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران گفت : باید با استفاده از ظرفیت موجود و تامین زیرساخت های گردشگری و صنایع تبدیلی برای توسعه روستا تلاش کنند .

Template Design:Dima Group
Tool tip