economist

حاضرین درسایت

ما 58 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

استاندار مرکزی در سفر به بخش خرقان شهرستان زرندیه و نوبران شهرستان ساوه

ضمن دیدار با خانواده شهدا ، چند طرح خدماتی را افتتاح کرد. استاندارمرکزی درسفر به بخش خرقان شهرستان زرندیه با حضور بر مزار 2 شهید گمنام شهر رازقان به مقام شهدا ادای احترام کرد.
آقای  آقازاده  سپس با خانوداه  شهید حسن عشقی در شهر رازقان دیدار و از صبر و فداکاری‌خانواده شهیدان، جانبازان و ایثارگران تجلیل کرد .
استاندار همچنین پایگاه اورژانس جاده ای روستای دوزج بخش خرقان و خانه بهداشت روستای چناقچی را افتتاح و از کلیسا قدیمی سرکیس در این روستا بازدید کرد.
استاندار در روستای علیشار نیز با حضور در گلزار شهدا به مقام شهدا ادای احترام کرد .
نشست با شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران بخش خرقان از دیگر برنامه های آقای آقازاده در زرندیه بود .
استاندار در دیدار با شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران گفت : باید با استفاده از ظرفیت موجود و تامین زیرساخت های گردشگری و صنایع تبدیلی برای توسعه روستا تلاش کنند .