economist

حاضرین درسایت

ما 43 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

استاندار مرکزی با بیان اینکه خانه‌های جوان در شهرهای استان مرکزی فعال می‌شود گفت: خانه جوان ساوه تا پایان شهریورماه افتتاح می‌شود.

سیدعلی آقازاده در مراسم جشن ازدواج و خانواده جوان با اشاره به اهمیت ازدواج اظهار داشت: با ازدواج آسمانی بین دو زوج منتخب خداوند حضرت فاطمه(س) و حضرت علی(ع) که مایه افتخار شیعیان هستند این روزها به نام این دو بزرگوار مزین شده است.

وی افزود: برای قرار گرفتن در مسیر رشد و تعالی باید از زندگی این بزرگواران الگوبرداری کنیم که خود مایه افتخار شیعیان، مسلمانان و جهانیان هستند تا بتوانیم در فهرست کسانی که از این بزرگواران و ارزش‌های اسلامی الگو برداری می‌کنند باشیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: جامعه ما یک جامعه جوان، فعال و پویا است که کم‌کم به سمت میانسالی حرکت می‌کند اما هنوز در مقایسه با خیلی از جوامع و کشورها جوان است و می‌تواند در این راستا از انرژی و ظرفیت‌های جوانان استفاده کند.

آقازاده بیان کرد: هدف دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران هم در این است که بتوانیم از ظرفیت جوانان استفاده کنیم که این اتفاق هم اکنون رخ می‌دهد، فقط دولت مسئولیت به‌کارگیری جوانان را ندارد.

وی ادامه داد: اما دولت می‌تواند زمینه‌هایی را فراهم کند که جوانان از ظرفیت و استعدادهایشان در رشته‌های و فعالیت‌های مختلف استفاده کنند و هنر دولت در این است که بتواند این موقعیت را فراهم کند.

استاندار مرکزی عنوان کرد: امروزه به هر سمت که نگاه کنیم شاهد این هستیم که جوانان ما به صورت خودجوش در بسیاری از فعالیت‌های علمی، هنری، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی تلاش می‌کنند اما هنوز از ظرفیت، نیرو و استعداد آن‌ها به خوبی استفاده نشده است.

آقازاده خاطرنشان کرد: اما امروز کشور ایران در مقایسه با کشورهای دیگر در حوزه‌های علمی و ورزشی و در خیلی از بحث‌ها و فعالیت‌ها حتی از کشورهای پیشرفته از نظر علمی مثل ترکیه، کشورهای آسیای میانه، کشورهای دور و نزدیک و حتی کشورهای اروپایی در رتبه‌های خوبی از نظر فعالیت علمی به‌ویژه جوانان هستیم.

وی اضافه کرد: امروز شاهد این هستیم که ایران در تولید علم جزو 10 کشور نخست جهان و در فناوری‌های نو، علوم پزشکی، علوم هسته‌ای و سایر تکنولوژی‌های روز