economist

حاضرین درسایت

ما 52 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

روز ۲۱تیرماه بعنوان روز عزت وغیرت مردم سرزمینم جاودان خواهد ماند بقلم" علی دیل کارشناس علوم سیاسی" روز ۲۱تیرماه درتاریخ به نام روز حجاب و عفاف نام گذاری شده است
ساوه قطب برق خورشيدي خاورميانه مي شود يه قلم محمدرضاسوري با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در کشور‌های توسعه‌یافته و در حال توسعه و نیاز مبرم به الکتریسیته و به منظور کاهش گاز‌های گلخانه‌ای و حفاظت لایه اوزن، استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

دهمين شماره  ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درتيرماه ۹۸ منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره نهم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درخردادماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
شماره هشتم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) دراسفند ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛
ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :

نماینده مردم ساوه و زرندیه درمجلس گفت: طرح انتقال آب از سرشاخه های دز و سد کوچری به شهرستان ساوه به طور جد در حال پیگیری است.

محمد رضا منصوری در دیدار شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و معاونت خدمات شهری شهرداری ساوه با اشاره به ضرورت مدیریت منابع آبی اظهار داشت:  طی چند دهه اخیر شهرستان ساوه با مشکل کمبود بارش مواجه بوده به طوری که منابع آب زیرزمینی در این شهرستان به شدت کاهش یافته‌اند.

وی افزود: بحران آب بحرانی است که بیشتر مناطق کشور به ویژه شهرستان‌های ساوه و زرندیه را تهدید می‌کند و لازم است، همه مسئولان و مردم ایران به سهم خود برای رفع این بحران و عبور از آن تلاش کنند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد: هم‌اینک ظرفیت های صنعتی و کشاورزی شهرستان ساوه تحت تاثیر کمبود منابع آبی قرار گرفته  به همین سبب تسریع در اجرای طرح انتقال آب به این شهرستان ضروری است.

منصوری بیان کرد: طرح انتقال آب از سرشاخه های دز و سد کوچری به شهرستان ساوه به طور جد در حال پیگیری است و امسال اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال برای اجرای این پروژه اختصاص یافته و 40 کیلومتر لوله مورد نیاز خریداری شده است.

وی ادامه داد: این درحالی است که البه با کاستی‌هایی از سوی پیمانکار مواجه بودیم که این امر نیز مورد پیگیری قرار گرفته است.

Template Design:Dima Group
Tool tip