economist

حاضرین درسایت

ما 30 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

روستای نارباغی همچنان در تاریکی بسرمی برد برق، امروزه به يکي از نيازهاي ضروري زندگي بشر مي باشد و به طوري که زندگي کردن بدون آن براي انسان غير ممکن شده
ملاک تشخیص انتقادهای منصفانه از غیر منصفانه نقش ارزشمند و تاثیرگذار رسانه در جهان غیرقابل انکار است و آنها باید دقت داشته باشند
چگونه یک کسب و کار کوچک و پر درآمد راه اندازی کنیم ؟ بقلم مهندس امير ابوالمعصوم برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک چه چیزهایی را باید بدانیم ؟

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

ماهنامه نارستان شهرداري ساوه در بهمن ماه منتشرشد ماهنامه سراسري شهرداري ساوه دربهمن ماه ۹۶ منتشرشد
شماره۵۳۱۹ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۸۵ ويژه نامه روزنامه جام جم در۸ دي ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره ۵۲۴۷ ويژه نامه روزنامه جام جم درآبان ماه منتشرشد عباس كريمي سرپرست مطبوعات و جرايد كثيري انتشاردر شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره پنجم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآذر ماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ ضمن اعلام این خبر گفت :

امام جمعه ساوه گفت: در سال حمایت از کالای ایرانی و درحالی که دشمنان جنگ اقتصادی علیه ملت راه انداخته اند، وفاق و انسجام ملی تنها راهکار مقابله با توطئه های آنان است.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های نماز جمعه شهر ساوه اظهار کرد: دشمنان با سلاح تحریم و با هدف فلج کردن اقتصاد کشور وارد جنگ با ملت ایران شده اند.
وی با یادآوری شعار امسال با عنوان حمایت از کالای ایرانی، گفت: همه آحاد جامعه اعم از مردم و مسئولان اگر به استقلال و عزت کشور اهمیت می دهند، باید در تحقق این شعار کوشش کنند.
حجت الاسلام حسینی همچنین بر ضرورت پرهیز از ایجاد حاشیه برای دولت تاکید کرد و گفت: در شرایط کنونی کشور، دولت باید تمرکز خود را بر رفع مشکلاتی از قبیل بیکاری، رکود بازار و شتاب بخشیدن به تولید ملی متمرکز کند.
خطیب جمعه ساوه همچنین با اشاره به انتصاب جان بولتون به عنوان مشاور عالی امنیت ملی کاخ سفید از سوی دونالد ترامپ، اظهار کرد: این اقدام با هدف ایجاد کابینه ای جنگی در امریکا صورت گرفته و به خیال خودشان برای کشورمان برنامه هایی دارند و تجربه شکست آمریکا در سوریه، عراق و یمن و نیز عقب نشینی در برابر کره شمالی بهترین دلیل بر پوشالی بودن تهدیدهای اخیرعلیه جمهوری اسلامی است.

Template Design:Dima Group
Tool tip