economist

حاضرین درسایت

ما 41 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعاً مسئله‌ای که می‌تواند فساد را از جامعه دور کند برخورد قاطع با متخلفان است که این موضوع را در دوره جدید قوه قضاییه شاهد هستیم.

محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدامات قوه قضاییه در دوره جدید و ادامه‌دار بودن آن گفت: قطعاً مسئله‌ای که می‌تواند فساد را از جامعه دور کند برخورد قاطع با متخلفان است که این موضوع را در دوره جدید قوه قضاییه شاهد هستیم.

منصوری ضمن تأکید بر عملکرد مثبت قوه قضاییه در شروع کار ریاست جدید این قوه عنوان کرد: واقعاً باید گفت که قوه قضاییه در حال انجام فعالیت‌های خوبی است و در اکثر تخلفاتی که بوده و درگذشته مماشات شده است در حال حاضر با جدیت بیشتری برخورد می‌شود و البته باید گفت که راهی جز این هم نیست.

وی بیان کرد: ما برای اینکه بتوانیم ریشه فساد و مافیایی را که در خیلی از جاهای اقتصاد ما رخنه کردند را بخشکانیم، نیاز به این دست جدیت‌ها داریم و امیدواریم که این مداوم باشد و کسی به خودش جرات ندهد که بخواهد تخلفات این‌چنینی را انجام دهد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آن‌هایی که درگذشته نیز متخلف بوده‌اند امروز باید پاسخ‌گو باشند تا به این شکل اعتماد به مردم برگردد.

وی در خصوص اجرایی کردن قانون ارائه لیست اموال مسئولین و خانواده‌هایشان اظهار کرد: رسیدگی و بررسی لیست اموال مسئولین چیزی بود که در مجلس هم آن را دنبال کردیم. این مسئله باید مشخص شود تا مردم اعتماد پیدا کنند که یک مسئول حتی تا این لحظه که مسئول هست، اموال خود را از کجا به دست آورده است.

منصوری ضمن بیان اینکه مردم اگر به مسئولین نظام اعتماد کنند آن موقع است که هماهنگی و همکاری افزایش می‌یابد تصریح کرد: امروز می‌بینیم که مسئولینی هستند که سرمایه بسیاری دارند؛ به همین جهت این طرح در راستای برخورد با این مسئولین، از آن دست‌کارهایی بود که باید خیلی زودتر از این‌ها انجام می‌شد.

وی افزود: این طرح باید به افرادی هم که متصل به مسئولین هستند و مافیایی که توانستند سرمایه خیلی هنگفتی را به جیب بزنند هم تسری پیدا کند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم که در ادامه کار نیز این مهم کسانی را که منتسب به مسئولین هستند و ممکن است مسئول هم نباشند شامل شود.

وی با تأکید بر اینکه راهی جز شفافیت نداریم خاطرنشان کرد: خیلی از اوقات به دلیل مشغله و یا رها کردن موضوعات اصلی عده‌ای از شرایط سوءاستفاده کردند و درآمدهای هنگفتی را به جیب زدند که مردم این‌ها را به  چشم می‌بینند. اگر طرح ارائه لیست اموال در مورد همه مسئولین از شورای شهر تا مسئولین ادارات به مرود زمان اجرا شود می‌تواند تأثیرگذار باشد.

Template Design:Dima Group
Tool tip