economist

حاضرین درسایت

ما 61 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

یادداشت مخاطبین و کارشناسان سایت

آیا هنگام ولادت پیامبر اسلام( صلی الله علیه و آله و سلم )، ایوان کسری فرو ریخت؟ آتشکده فارس خاموش شد؟ دریاچه ساوه خشکید؟ هنگام ولادت نبی اکرم( صلی الله علیه و آله و سلم ) چه حوادثی در دنیا اتفاق افتاد؟ آیا روایت بیانگر این اتفاقات را می‌توان پذیرفت؟

خبرهاي كوتاه

چهارشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۸
خبرهاي كوتاه افزایش سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت براساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی سقف سهمیه سوخت خودروهای شخصی و موتور سیکلت از ۶ ماه به ۹ ماه افزایش پیدا کرد.میزان سهمیه ماهیانه برای خودروهای شخصی بنزین سوز ۶۰ لیتر، دوگانه سوز ۳۰ لیتر و موتورسیکلت‌ها ۲۵ لیتر است. *** ساعت کار جدید بانک های خصوصی اعلام شد  کانون بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی در نامه‌ای، ساعت کار جدید بانک‌های خص
سردرگمی رسالت خبرنگاری، بین حقیقت و صلاحدید یادداشت محمد مسعود امانی مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامه ارتباطات مرکزی مقام معظم رهبری: دست‌ اندرکاران‌ مطبوعات‌ باید نسبت‌ به‌ عموم‌ مسائل‌ زندگی‌ و تحولات‌ اجتماعی‌ دارای‌ معرفت‌، روشن‌بینی‌ و قدرت‌ تشخیص‌ و روشن‌فکری‌ بیشتری‌ در مقایسه‌ با دیگران‌ باشند و بر همین‌ اساس‌ وظیفه‌ دارند به‌ مردم‌ کشور و جامعه‌ آگاهی‌های‌ لازم‌ را بدهند.

مطبوعات و رسانه هاي ساوه وزرنديه

دوازدهمين شماره ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درآبان ۹۸ منتشرشد عناوین مطالب منتشره درشماره دوازدهمين شماره  را بشرح ذیل برشمرد و گفت :
شماره۵۴۴۵ روزنامه جام جم ويژه نامه شهرستان ساوه منتشرشد عباس كريمي سرپرستي مطبوعات  شهرستان ساوه و زرنديه ضمن اعلام این خبر گفت :
دهمين شماره  ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درتيرماه ۹۸ منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛ضمن اعلام این خبر گفت :
شماره نهم ماهنامه ارتباطات مرکزی(ساوه و زرندیه ) درخردادماه منتشرشد محمدمسعود امانی مديرمسئول ماهنامه ارتباطات مركزي در شهرستانهای ساوه وزرندیه ؛

رئیس شورای شهر ساوه با بیان اینکه دستگاه‌های نظارتی باید کمک حال مجموعه مدیریت شهری باشد گفت: شهردار جدید به سبب آشنایی که با مجموعه شهرداری و تجربه و تخصصی که داشته است به‌عنوان شهردار انتخاب شد.

سعید کریمی در مراسم تکریم و معارفه شهردار ساوه با اشاره به روند انتخاب شهردار جدید ساوه اظهارداشت: با توجه به حساسیت در انتخاب شهردار حدود دو ماه قبل از شروع رسمی شورا دوره پنجم در راستای تعیین و ویژگی‌هایی که شهردار ساوه داشته باشند، تمامی برنامه‌های افرادی که گزینه شهردار بودند را مطالعه و بررسی کردند و در این راستا جلسات متعددی را برگزار کردند که خوشبختانه با توجه به بررسی سوابق شهردار جدید و آشنایی که با مجموعه شهرداری و تجربه و تخصصی که داشتند به‌عنوان شهردار انتخاب شدند.وی افزود: متاسفانه در چند ماه اخیر در فضای مجازی و حقیقی حاشیه‌های بسیاری برای اعضای شورا ایجاد کردند اما اعضای شورا با سعه صدر و در راستای انجام وظیفه ذاتی با مشورت مسئولان و بزرگان شهر و استقلال آرا  شهردار را انتخاب کردند.  

رئیس شورای شهر ساوه تصریح کرد: با انتخاب شهردار جدید امیدواریم با برنامه‌ریزی، قانون‌مداری، تخصص، تجربه و ظرفیت‌های موجود در شهرداری و بهره‌گیری از متخصصان و نخبگان شهر ساوه در راستای توسعه و پیشرفت شهری این شهرستان حرکت کنیم.کریمی بیان کرد: در این مسیر طولانی تعامل وهمکاری مسئولان شهر و دستگاه‌های نظارتی باید کمک حال مجموعه مدیریت شهری باشد، وضعیت کنونی شهری ساوه بر اثر قانون توسعه برنامه ششم و تجمیع ارزش افزوده و براساس شاخص جمعیتی بودجه شهرداری ساوه به یک پنجم کاهش پیدا کرده است و جزو محدود شهرهایی بوده که با چالش مواجه است و برای نخستین بار است در دوهه اخیر شهرداری در  پرداخت حقوق پرسنل در موعد مقرر ناتوان است.وی ادامه داد: شهرداران قبلی و مدیریت شهری به سمت و سوی درآمد پایدار حرکت نکردند اما می‌توانیم به گذشته برگردیم؟ بنابراین باید مجموعه مدیریت شهری را دریابیم و از نماینده شهرستان ساوه در مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رفت با لابی‌گری با وزرا در راستای جذب بودجه ملی برای شهرستان تلاش کنند و از مسئولان استانی هم انتظار داریم نگاه ویژه‌ای به شهرستان ساوه از حیث بودجه استانی داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی ساوه خاطرنشان کرد: ساوه شهر ویژه‌ای است و می‌توان گفت تنها شهر در کشور که 22 نقطه حاشیه‌نشین دارد می‌طلبد همه مسئولان با شورا و مجموعه شهرداری همگام باشند که مدیریت شهری ساوه از این بحران خارج شود.وی افزود: در پایان از حس مسئولیت‌پذیری و شجاعت شهردار سابق که در دوران بحران مسئولیت شهرداری ساوه را قبول کردند تشکر می‌کنم زیرا هرآنچه را که داشتند در طبق اخلاص گذاشتند امیدوارم با تعامل و یکپارچگی در راستای توسعه، پیشرفت، بالندگی شهر و اعتلای بیش از پیش نظام مقدس اسلامی گام برداریم

Template Design:Dima Group
Tool tip