economist

در دستورات دینی مسلمانان تحریم هایی برای برخی خوراکی‌ها وجود دارد و البته در برخی موارد این نهی از خوردن و آشامیدن را عرف، قوانین مدنی و اجتماعی و یا دستورات پزشکی و ... تأکید می‌کنند.

 

افزایش میزان وقوع طلاق در شهرستان ساوه به عنوان یکی از مهمترین معضلات و آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان به حدی رسیده است که شورای فرهنگ عمومی در این شهرستان را مصمم کرده است تا دستور جلسه خود را به بررسی راهکارهای کاهش طلاق اختصاص دهد.

می‌گویند یکی از رؤسای قبایل سرخ‌پوست آمریکا در اواخر قرن نوزدهم میلادی گفته است "هنگامی که آخرین ماهی دریا صید شد و آخرین درخت جنگل قطع و آخرین قطره آب آلوده و آخرین ذرات هوا مسموم شد، آنگاه درخواهید یافت که پول خوردنی نیست."

یک مدرس حقوق اداری دانشگاه آزاد اسلامی ساوه گفت: سیاست زدائی از نظام اداری و انتخاب مدیران بر اساس اصل شایسته سالاری یکی از عوامل بسیار موثر در جلوگیری از فساد اداری خواهد بود .

تکدی‌گری امروز به یکی از معضلات اجتماعی شهرهای بزرگ تبدیل شده و گریبان بیشتر جوامع بزرگ شهری را گرفته است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه گفت: تکمیل اولین کشتارگاه شترمرغ کشور در این شهرستان نیازمند تأمین نقدینگی است.

یک مدرس دانشگاه و کارشناس عالی تعلیم و تربیت به تبیین نقش زیارت در تحول شخصیت معنوی و سبک زندگی انسان پرداخت.

 

ويژگي‌هاي خاص ساوه به عنوان يكي از قطب‌هاي صنعت و كشاورزي در كشور براي كمتر شهروند ساوجي بيگانه است و مسوولان اين شهرستان نيز همواره از تريبون‌هاي مختلف به اين شهرت‌ها كه توانسته زمينه اشتغال و مهاجرپذيري را در اين شهر فراهم كند، مفتخر بوده‌اند.

Template Design:Dima Group
Tool tip