economist

رضوانی مدیرعامل این واحد صنعتی گفت : با بهبود تکنولوژی انواع یخچال ویخچال فریزدرتنوع وسایزهای ٦ فوت تا ساید بای ساید تولید می شود .

رضوانی افزود : برای رقابت با محصولات وارداتی با کیفی سازی محصولات وتوجه به نیاز بازاروسلیقه مشتری محصولات طراحی وتولید می شود .
این فعال تولید لوازم خانگی ایرانی گفت : در هر دستگاه یخچال ٣٠٠ قطعه مختلف استفاده می شود که این قطعات از مواد اولیه داخلی با بهترین کیفیت ممکن تولید می شود و در قیاس با نمونه خارجی از کیفیت بالاتری در قطعات پلاستیکی و فلزی و کیفیت مشابه در قطعات الکترونیکی برخوردار است .
رضوانی افزود : برای جلب اعتماد ونظر مشتری شبکه خدمات پس از فروش با ٧٠٠تکنسین در کشور ایجاد شده است. ومحصولات تولیدی این واحد صنعتی نسبت به یخچال وفریزرهای وارداتی ٤٠درصد ارزان تراست.ارزش بازار لوازم خانگی کشور در سال گذشته حدود٣٠هزارمیلیارد تومان بوده که نیمی از این میزان دراختیار محصولات وارداتی است.
در کشور ١٢٠هزار کارگر در ٢٠٠واحد صنعتی تولید لوازم خانگی مشغول فعالیت هستند که این کارخانه ها عمدتا با ٥٠ درصد ظرفیت فعالیت می کنند که با دراختیار گرفتن سهم بیشتری از بازارمی توان اشتغال این بخش را تا دوبرابر افزایش داد.

Template Design:Dima Group
Tool tip