economist

 معاون استاندار و فرماندار ساوه در یادواره شهدای هنرمند و کارمند ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت: تشکیل انقلاب اسلامی با هدایت گری خدای تعالی و با تأسی از انقلاب و مکتب حسینی تبعیت از ولی فقیه و پشتوانه مردم صورت گرفت.

  حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی  شهرستان ساوه از برگزاری یادواره شهدای هنرمند و کارمند خبرداد و بیان داشت:    این یادواره به مناسبت هفته دولت با همکاری فرمانداری،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،شهرداری،بسیج هنرمندان و بسیج حوزه اداری حضرت نوح(ع) در مورخ 5/6/96 ساعت 18 درمحل سالن سلمان ساوجی برگزار گردید.

     معاون استاندار و فرماندار ساوه در یادواره شهدای هنرمند و کارمند ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت: تشکیل انقلاب اسلامی با هدایت گری خدای تعالی و با تأسی از انقلاب و مکتب حسینی تبعیت از ولی فقیه و پشتوانه مردم صورت گرفت.

   محمدبهاروند افزود:اسلام عزیز منبعث از مکتب اهل بیت(ع)در این کشور احیاء شد و با حاکمیت ارزش ها و زدودن غبار جهل الگویی از یک انقلاب اسلامی را به جهان ارائه کرد وی با بیان اینکه این انقلاب به سادگی به دست نیامده و به سادگی از دست نخواهد رفت و افزود: این انقلاب ثمره خون جوانانی است که با نثار خون خود این انقلاب را آبیاری  و تنومند کردند وظیفه ما صیانت و حفاظت از دستاوردهای نظام است .

    فرماندار ساوه تصریح کرد: آنچه که در شرایط کنونی وظیفه آحاد مردم را دو چندان می کند زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای عزیز است که به برکت خون مطهرآنان در امنیت و آسایش زندگی می کنیم.

   ایشان در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هنرمندوکارمند ابراز نمودند این شهدای عزیز نیز هم در سنگر کار و تلاش برای خدمت به مردم از دستاوردهای انقلاب صیانت کردند و  هم با حضور خود در میادین دفاع مقدس اقتدار کشور را به رخ جهانیان کشاندند.

   راوی هشت سال دفاع مقدس سردارحسین کاجی در یادواره شهداء هنرمند و کارمند بیان داشتند یادواره شهدا تذکر به ایام ا... است وی با اشاره به سرنوشت شوم فرماندهان رژیم بعثی عراق و صدام حسین و در مقابل آن جایگاه والای شهدای ما ابراز نمودند امروز شهدای ما تمام معادلات سیاسی دنیا رو بهم زده و همانطوریکه ما در انقلاب خود از طریق حماسه هشت سال دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را به جهان صادر کردیم شهدای مانیز تأثیر شان را به جهان اسلام گذاشتند و در سوریه و عراق و دیگر کشورها روحیه شهادت طلبی در حال گسترش است.

     سردارکاجی با بیان فرارسیدن ایام شهادت شهیدان رجایی و باهنر فرصتی ارزشمند برای بازخوانی پروژه نفوذ است و افزود کسانی که در دوران عمر با برکت شهیدان رجایی و باهنر به مملکت و نظام ضربه زدند و نفوذ پیداکردند که مورد وثوق بودند و با توسل به پروژه نفوذ، موجب شهادت این دو شخصیت بزرگ نظام شدند وی ادامه داد هم اکنون نیزپروژه نفوذ به کشور ضربه می زند و مقام معظم رهبری بارها هشدار دادند و مسئولان ما باید مراقب این پدیده باشند و هوشیاری و بصیرت خود را ارتقاء دهند.

     ایشان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی گفت ما می توانیم با روحیه و مدیریت جهادی گره اقتصادی کشور را عوض کنیم

     سردارکاجی در پایان با توجه به اهمیت دهه ولایت و امام اظهار نمودند تلاش نماییم با یک کار فرهنگی بزرگ غبار غربت را از کتاب نهج البلاغه امیرالمؤمنین(ع) از بین برده و در همه امور زندگی به کار ببریم. در پایان سردارکاجی یادواره شهداء را اطمینان بخش و برای جامعه آرام بخش دانستند.

       ازدیگر برنامه های این یادواره پخش کلیپ،اجرای سرود و اهداء لوح تقدیر به خانواده معظم شهدای هنرمند و کارمند بود.

 

 

Template Design:Dima Group
Tool tip