economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

دراين يادواره  پيكر يك شهيد گمنام بصورت نمادين تشيع و در پايان از خانواده شهيد ناصري تقديرشد

سردار پاسدار «محمدحسین آل اسحاق» معاون هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل در اين مراسم به ايرادسخنراني  پرداخت و گفت  خون شهیدان عرصه علم و دانش، سندارزشی برای اثبات استقامت نظام اسلامی در برابر دشمنان است.و دانشجویان شهید با بینش والای خود نسبت به حفظ اسلام و کیان میهن بی‌تفاوت نماندند و زندگی خود را وقف آزادگی ملت کردند.
معاون هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور ادامه داد باور قلبی شهدای والامقام این بود که آرامش نه در ماندن بلکه در حضور موثر برای دفاع از ارزش‌ها و نظام اسلامی است و به‌همین خاطر جان خود را در راه خدا فدا کردند.

سردار آل اسحاق افزود: ایران اسلامی به برکت خون پاک شهدا در عرصه های مختلف دفاعی و فناوری به دستاوردهای عظیمی رسیده که مایه افتخار است.

وی همچنین وصیت نامه شهدا و تاکید آنان را بر اموری چون ادا کردن فریضه نماز را الگویی برای جوانان کنونی دانست که راه نجات و به کمال رسیدن انسان است.

معاون هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور افزود: هدف شهدا تربیت انسان است و اگر به برکت خون مطهر شهدا به فناوری علمی در عرصه‌های گوناگون دست یافتیم باید به فناوری تربیتی منطبق بر سیره شهدا نیز دست یابیم واضافه كرد وصیت نامه شهدا به عنوان یادگار ارزشمندی برای الگو برداری از سیره شهیدان یاد کرد گفت شهدا به نماز اهمیت زیادی می‌دادند و در وصیت نامه آنها بیشترین تأکید به برپایی نماز شده است. 

حجت الاسلام مهدی همتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاههاي  آزاد اسلامی استان مرکزی با تاکید بر اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اقدامی ارزشمند و یک فضیلت است، گفت: شهدا با عشق به خدا و اهل بیت جان خود را نثار کردند و برای کشور عزت و اقتدار آفریدند.

وی بیان کرد: شهدا از آن جهت ماندگار هستند که با خدا معامله کردند و دل خود را با ایزد متعال پیوند زدند. شهیدان جان خود را فدای دین و اسلام کردند و مادامی که یاد شهدا در دل ما زنده است باید امیدوار باشیم.

اين آيين با حضور هيات رئيسه و اساتيد و دانشجويان وكارمندان دانشگاه آزاداسلامي ساوه و جمعي از خانواده شهدا و مسئولين سپاه ساوه درروز چهارشنبه برگزارشد.

Template Design:Dima Group
Tool tip