economist

دراين يادواره  پيكر يك شهيد گمنام بصورت نمادين تشيع و در پايان از خانواده شهيد ناصري تقديرشد

سردار پاسدار «محمدحسین آل اسحاق» معاون هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل در اين مراسم به ايرادسخنراني  پرداخت و گفت  خون شهیدان عرصه علم و دانش، سندارزشی برای اثبات استقامت نظام اسلامی در برابر دشمنان است.و دانشجویان شهید با بینش والای خود نسبت به حفظ اسلام و کیان میهن بی‌تفاوت نماندند و زندگی خود را وقف آزادگی ملت کردند.
معاون هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور ادامه داد باور قلبی شهدای والامقام این بود که آرامش نه در ماندن بلکه در حضور موثر برای دفاع از ارزش‌ها و نظام اسلامی است و به‌همین خاطر جان خود را در راه خدا فدا کردند.

سردار آل اسحاق افزود: ایران اسلامی به برکت خون پاک شهدا در عرصه های مختلف دفاعی و فناوری به دستاوردهای عظیمی رسیده که مایه افتخار است.

وی همچنین وصیت نامه شهدا و تاکید آنان را بر اموری چون ادا کردن فریضه نماز را الگویی برای جوانان کنونی دانست که راه نجات و به کمال رسیدن انسان است.

معاون هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور افزود: هدف شهدا تربیت انسان است و اگر به برکت خون مطهر شهدا به فناوری علمی در عرصه‌های گوناگون دست یافتیم باید به فناوری تربیتی منطبق بر سیره شهدا نیز دست یابیم واضافه كرد وصیت نامه شهدا به عنوان یادگار ارزشمندی برای الگو برداری از سیره شهیدان یاد کرد گفت شهدا به نماز اهمیت زیادی می‌دادند و در وصیت نامه آنها بیشترین تأکید به برپایی نماز شده است. 

حجت الاسلام مهدی همتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاههاي  آزاد اسلامی استان مرکزی با تاکید بر اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اقدامی ارزشمند و یک فضیلت است، گفت: شهدا با عشق به خدا و اهل بیت جان خود را نثار کردند و برای کشور عزت و اقتدار آفریدند.

وی بیان کرد: شهدا از آن جهت ماندگار هستند که با خدا معامله کردند و دل خود را با ایزد متعال پیوند زدند. شهیدان جان خود را فدای دین و اسلام کردند و مادامی که یاد شهدا در دل ما زنده است باید امیدوار باشیم.

اين آيين با حضور هيات رئيسه و اساتيد و دانشجويان وكارمندان دانشگاه آزاداسلامي ساوه و جمعي از خانواده شهدا و مسئولين سپاه ساوه درروز چهارشنبه برگزارشد.

Template Design:Dima Group
Tool tip