economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت:

در راستای توسعه مدارس سما واحد ساوه، مدارس ابتدایی، دبیرستان دوره اول و دوره دوم متوسطه دخترانه سما از مهرماه سال جاری در سایت دانشگاهی فلسطین متمرکز می‌شوند.

جواد نیکوکار با اشاره به توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی و سما، اظهار کرد: خوشبختانه اعتماد مردم شهرستان ساوه به مجموعه سما باعث رشد تعداد دانش آموزان در این مدارس شده است.
وی افزود: باید قدردان اعتماد مردم عزیزمان باشیم و باتمام توان در راستای رفع کاستی‌ها و تامین تجهیزات و امکانات تلاش کنیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فضای آموزشی سایت دانشگاهی فلسطین را بسیار خوب و مطلوب دانست و گفت: محیط امن و آرام، وجود امکانات و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی و سالن‌های ورزشی مناسب و نیروی انسانی متبحر و با تجربه وجه تمایز مدارس سما از دیگر مدارس سطح شهر است.
وی با اشاره به تعلیم و تربیت فرزندان ایران اسلامی، اظهار داشت: یکی از اهداف دانشگاه آزاد اسلامی تعلیم و تربیت فرزندان بر اساس الگوی ایرانی اسلامی است و برای رسیدن به اهداف خویش از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد. 
 سید میثم ابراهیمی معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی سما واحد ساوه نیز گفت: اختصاص فضای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی و امنیت و آسایش محیط آموزشی، باعث شادابی و نشاط دانش آموزان می‌شود و خانواده ها با اطمینان خاطر می‌توانند فرزندان خویش را در سما ثبت نام کنند.

Template Design:Dima Group
Tool tip