economist

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت:

در راستای توسعه مدارس سما واحد ساوه، مدارس ابتدایی، دبیرستان دوره اول و دوره دوم متوسطه دخترانه سما از مهرماه سال جاری در سایت دانشگاهی فلسطین متمرکز می‌شوند.

جواد نیکوکار با اشاره به توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی و سما، اظهار کرد: خوشبختانه اعتماد مردم شهرستان ساوه به مجموعه سما باعث رشد تعداد دانش آموزان در این مدارس شده است.
وی افزود: باید قدردان اعتماد مردم عزیزمان باشیم و باتمام توان در راستای رفع کاستی‌ها و تامین تجهیزات و امکانات تلاش کنیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فضای آموزشی سایت دانشگاهی فلسطین را بسیار خوب و مطلوب دانست و گفت: محیط امن و آرام، وجود امکانات و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی و سالن‌های ورزشی مناسب و نیروی انسانی متبحر و با تجربه وجه تمایز مدارس سما از دیگر مدارس سطح شهر است.
وی با اشاره به تعلیم و تربیت فرزندان ایران اسلامی، اظهار داشت: یکی از اهداف دانشگاه آزاد اسلامی تعلیم و تربیت فرزندان بر اساس الگوی ایرانی اسلامی است و برای رسیدن به اهداف خویش از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد. 
 سید میثم ابراهیمی معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی سما واحد ساوه نیز گفت: اختصاص فضای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی و امنیت و آسایش محیط آموزشی، باعث شادابی و نشاط دانش آموزان می‌شود و خانواده ها با اطمینان خاطر می‌توانند فرزندان خویش را در سما ثبت نام کنند.

Template Design:Dima Group
Tool tip