economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت:

این واحد دانشگاهی با زیر کشت‌بردن چند هكتار گندم،‌ جو و ‌یونجه و افزایش تعداد دام‌های مزرعه در سال جاری به درآمدهای قابل‌توجهی رسید.جواد نیکو‌کار در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در ساوه درباره ایجاد درآمدهای غیرشهریه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه اظهار کرد: این واحد دانشگاهی با دارابودن رشته‌های گروه كشاورزی در مقاطع كاردانی، كارشناسی، كارشناسی ارشد در زمینه ایجاد درآمدهای غیرشهریه‌ای در زمینه کشاورزی ورود کرده است.

وی افزود: در مجتمع سایت خاتم‌الانبیا به مساحت ۲۰۰ هكتار با افزایش مقدار زمین زیر كشت محصولات جو،‌ گندم و یونجه در سال جاری به درآمدهای غیر‌شهریه‌ای توجه خاص صورت گرفته و این روند برای درآمدهای بیشتر ادامه دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه اضافه كرد: در راستای اجرایی‌کردن سیاست اقتصاد مقاومتی، مزرعه پژوهشی این واحد دانشگاهی امسال سطح زیر کشت یونجه را از چهار هکتار به هشت هکتار رسانده و در برداشت نخست موفق به برداشت هفت تن یونجه خشک شد.

نیکوکار اظهار کرد: از آنجا که یونجه در این مزرعه سالانه هفت چین برداشت دارد تا پایان سال زراعی حدود ۵۰ تن یونجه خشک برداشت خواهد شد و با توجه به قیمت این محصول در بازار، ارزش ریالی محصول امسال مزرعه یونجه حدود یک میلیارد ریال برآورد می‌شود.

وی افزود: سال زراعی جاری مزرعه پژوهشی این واحد دانشگاهی با افزایش دو برابر سطح زیر کشت جو توانسته برداشتی معادل یک میلیارد ریال جو از اراضی این مزرعه پژوهشی داشته باشد و در بخش دامی نیز این مزرعه آموزشی پژوهشی تعداد دام‌های سبک خود را به چند برابر رسانده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه خاطرنشان کرد: گسترش هرچه بیشتر ظرفیت‌های دامی و گیاهی این مزرعه از برنامه‌های آینده دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه است.

Template Design:Dima Group
Tool tip