economist

محمد رضا منصوری در دیدار با مدیرکل فنی و حرفه ای استان مرکزی در دفتر نماینده

با اشاره به اهمیت استعداد یابی از دوران کودکی و نوجوانی و هدایت استعدادها به سمت آموزش های کاربردی گفت: فرزندان این مرز و بوم آینده سازان ایران اسلامی هستند و باید برای حرکت درست و آگاهانه آنان برنامه ریزی داشته باشیم.

 نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه، آموزش های فنی و حرفه ای زمینه ساز توسعه صنعت و صادرات در کشور است، افزود: این آموزش ها در صورتی تاثیر گذار خواهد بود که استعدادیابی در سنین کودکی انجام و در سن نوجوانی  در فرد نهادینه شده و با ارائه آموزش های لازم، هدایت شود.

 این مقام مسئول ضمن تقدیر از فعالیت  های صورت گرفته توسط مدیریت و پرسنل مجموعه آموزش های فنی و حرفه ای استان مرکزی، گفت: ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جامعه امری ضروری است و حمایت های لازم در جهت افزایش جایگاه این آموزش ها در جامعه از اهمیت زیادی برخوردار است .

 مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی نیز در سخنانی در خصوص نقش مهم گسترش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال پایدار و نیز لزوم ترویج فرهنگ مهارت آموزی در بین اقشار مختلف جامعه به منظور رفع فقر مهارتی تاکید کرد.

 سعید رضا شاه محمدی به ارائه گزارش درخصوص عملکرد مهارت آموزی در  بخش صنعت، جوار دانشگاه، مراکز ثابت و سیار و زندان، اشاره کرد و از تشکیل شورای مهارت در شهرستان ساوه به ریاست فرماندار خبر داد.

 

Template Design:Dima Group
Tool tip