economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

معاون فنی و اجرایی جهادکشاورزی ساوه گفت: 90 درصد محصول زیره استان مرکزی در این شهرستان تولید و روانه بازار مصرف می‌شود.

محمودرضا خلیلی با اشاره به برداشت محصول زیره از اراضی شهرستان ساوه اظهار کرد: این محصول به صورت دیم در منطقه غرق آباد از توابع بخش نوبران ساوه کشت می شود و افزون بر50 هکتار از اراضی شهرستان ساوه زیر کشت محصول زیره رفته است.وی بیان کرد: به طور میانگین از هر هکتار زیر کشت محصول در این شهرستان بین 300 تا 500 کیلوگرم محصول زیره برداشت می‌شود.خلیلی قابلیت تحمل خشکی، کم آبخواهی، دوره رشد کوتاه مدت و خواص درمانی و قرار گرفتن در زمره گیاهان دارویی را از مزیت‌های کشت زیره بیان کرد و افزود: کشت زیره به دلیل نیاز آبی کم از نظر اقتصادی برای کشاورزان صرفه اقتصادی داشته و درآمدزایی و اشتغال بالایی را بهمراه خواهد داشت.وی کشت زیره را راهکار موثری برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: زیره جزو گیاهان کم آبخواه و مقاوم به خشکی است، لذا کشت و کار و ترویج این گیاه در راستای سیاست‌های دولت مبنی بر بهره‌وری هر چه بیشتر از منابع آبی در دستور کار قرار دارد.وی افزود: اصلاح الگوی کشت و کاهش کشت گیاهان پر آب‌خواه، مانند محصول زیره به جای گیاهانی با نیاز آبی بالاتر نظیر یونجه، ذرت و ... ضمن افزایش بهره وری و مدیریت منابع آبی راهکار موثری برای توسعه کشاورزی است.خلیلی از کشاورزان خواست در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و مدیریت منابع آبی اقدام به کشت این گیاه هدفمند کنند تا شاهد تولید این محصول در حجم تجاری و صادرات محور باشیم.

Template Design:Dima Group
Tool tip