economist

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم حسینی

در خطبه‌های این هفته نماز جمعه، با اشاره به اهمیت گفتمان در نهضت حسینی اظهار کرد: گفتمان نهضت حسینی در ۲ محور اساسی خلاصه می‌شود که نیازمند تبیین  و توجه در جامعه است.
وی بیان کرد: مقاومت در برابر حاکم طاغوتی و عدم بیعت با آنها و همچنین تشکیل حکومت اسلامی پایبند به شریعت و ولایت الهی از گفتمان‌های نهضت حسینی به شمار می‌رود.
امام جمعه ساوه ادامه داد: هدف نهضت حسینی را می‌توان امر به معروف و نهی از منکر دانست که باید در جامعه نهادینه شود.
حسینی خاطرنشان کرد: امام حسین(ع) در وصیت‌نامه خود خطاب به برادرش محمد بن حنفیه بر اهمیت گفتمان مقاومت تاکید کرده و هدف از مبارزه را ساماندهی انحراف و فساد مطرح می فرمایند.
وی در مورد هدف سیدالشهدا (ع) از تشکیل حکومت اسلامی، عنوان کرد: با پیمان‌شکنی مردم کوفه تحقق حکومت اسلامی منتفی شد اما تا آخرین نفس توسط شاگردانش مقاومت صورت گرفت.
امام جمعه ساوه تصریح کرد: مقام معظم رهبری در دیدار مجازی با هیئت دولت بر ارتباط مستقیم مردم و مسئولان تاکید کرده تا دغدغه و مشکلات مردم مورد بررسی قرار گرفته و مرتفع شود.
حسینی تصریح کرد: رفع موانع تولید و حمایت از صنعتگران از دیگر فرمایشات رهبری بود چراکه واردات کالاهایی که امکان تولید در داخل دارند، خیانت به کشور و تولیدکنندگان است.
وی بیان کرد: راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات و رونق اقتصادی در کشور از تاکیدات رهبر معظم انقلاب بوده چراکه تهاجم فرهنگی و ولنگاری فضای مجازی مشکلات بسیاری در پی دارد که در شأن حکومت اسلامی نیست.
امام جمعه ساوه خاطرنشان کرد نمایندگانی که با شعار انقلابی‌گری و شفافیت وارد مجلس شدند، بدانند که مردم عملکرد آنها را رصد می‌کنند و باید در راستای مطالبات مردم و رهبری گام بردارند.

Template Design:Dima Group
Tool tip