economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

در هر بحرانی که تمام جامعه درگیر آن میشود اساس رسیدن

به وضعیت مطلوب وگذشتن از نقطه خطر ، همدلی مردم ومسئولین وشعور وآگاهی آن جامعه می باشد .

به عنوان یک شهروند در این روزها بارعایت اصول بهداشت فردی وحفظ نکات لازم بهداشتی بوقت قرار گرفتن در اماکن عمومی به سلامت خود ودیگران کمک کنیم.

 با دوری از هر شایعه پراکنی واخبار کذب وتعصب غیرعقلانی نسبت به تعطیلی موقت  بعضی اماکن  عمومی ، زیارتی ، سیاحتی وعدم برگزاری جلسات غیرضروری انجمن ها وادارات وسازمان های دولتی وغیردولتی  که تماما بر اساس تدابیر امنیتی در حوزه سلامت جامعه است و برای جلوگیری از شیوع وگسترش ویروس کرونا میباشد ، آرامش خود را حفظ کنیم وبا آگاهی در این امر عمل نماییم تا با سلامت هرچه زودتر از بحران عبور نماییم  وکنار هموطنانمان سال نو را در جامعه ای امن وسلامت آغاز نمائیم انشاا.... برای تمام مردم دوست داشتنی کشورم  آرزوی سلامت  و بهروزی دارم.دکتر محمد ابوالمعصوم

Template Design:Dima Group
Tool tip