economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

رئیس شورای اسلامی شهر ساوه از تصویب بودجه سال آینده شهرداری در صحن علنی پارلمان محلی این شهر خبر داد.

عبدالله سالمی امروز سه شنبه ۱۳ اسفندماه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بودجه شهرداری ساوه در سال آینده با رقمی معادل ۲۲۸ میلیارد تومان به تصویب شورای اسلامی شهر رسید، و این در حالی است که بودجه سال جاری ۲۰۸ میلیارد تومان مصوب شده بود.

وی با اشاره به به رشد ۱۰ درصدی بودجه سال آینده نسبت به سال ۱۳۹۸ تصریح کرد: پیشنهاد بودجه ۲۲۸ میلیارد تومانی از سوی شهرداری برای تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه شد و پس از کار کارشناسی و بررسی دقیق در حوزه منابع درآمدی جدید با هدف وصول درآمدهای مستمر و پایدار تاکید و مصوب شد.

سالمی با تاکید بر صرفه جویی در هزینه‌های مدیریت شهری به عنوان اولویت هزینه کرد بودجه در سال آینده، اظهار کرد: حدود ۵۰ درصد از بودجه تعیین شده عمرانی و ۵۰ درصد آن جاری پیش بینی شده است.

وی درباره اولویت‌های تعیین شده در بودجه سال ۹۹ شهرداری گفت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام، اولویت نخست هزینه کرد بودجه سال آینده است، همچنین احداث ۱۰ پارک محله‌ای، تکمیل کمربندی شمالی، احداث کمربندی شرق و جنوب نیز در این بودجه پیش بینی شده است

Template Design:Dima Group
Tool tip