economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

فرماندار ساوه از مردم درخواست کرد که برای حفظ سلامت و جلوگیری از شیوع کرونا ویروس از ترددهای غیرضروری و خروج از منزل خودداری کنند.

«علی میرزایی» روز دوشنبه در پیامی از زحمات شبانه روزی همه مسئولان، پرسنل مرکز بهداشت و بیمارستانهای شهید مدرس، شهید چمران، حضرت فاطمه (س)، درمانگاههای دولتی و خصوصی و رسانه های گروهی که در راستای ارتقای سلامت جامعه در این برهه خطیر تلاش می کنند، قدردانی کرد.

وی همچنین از مردم، مسئولین و رسانه ها درخواست کرد که در اجرای بسیج همگانی اطلاع رسانی با عنوان#کرونا_را_شکست_می دهیم، همکاری و همراهی نمایند.

میرزایی تاکید کرد: تمام دستگاههای اجرایی در اجرای دستورالعمل های بهداشتی، بخشنامه ها و ملزوماتی که دانشکده علوم پزشکی و قرارگاه پدافند زیستی شهرستان اعلام می کنند باید اهتمام داشته باشند.

وی از شهرداری های شهرستان ساوه درخواست کرد که نسبت به اطلاع رسانی در سطح شهرها در خصوص رعایت نکات لازم بمنظور پیشگیری از شیوع کرونا استفاده نمایند.

معاون استاندار مرکزی اظهار داشت: با توجه به اینکه نظافت شهر بر عهده شهرداران و پرسنل شهرداری است، ضرورت دارد که نسبت به توجیه آنان در خصوص اهمیت رعایت اصول حفاظت فردی و جدی گرفتن موضوع کرونا اقدام و تجهیزات مورد نیاز آنها نیز تامین شود.

میرزایی همچنین خواستار افزایش نظارت برنانوایی ها توسط مرکز بهداشت و اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساوه شد و بر لزوم رعایت نکات بهداشتی از سوی متصدیان این واحدها تاکید کرد.

فرماندار ساوه هشدار داد: واحد های صنفی حق ندارند از اضطراب مردم سودجویی کنند  و ادارات صنعت، معدن و تجارت، اصناف، دادستانی و تعزیرات باید محکم و قاطع در برابر متخلفان ایستادگی کنند و اجازه ندهند که  برخی افراد سودجو با احتکار و کم فروشی موجب نگرانی مردم شوند.

میرزایی همچنین از اداره تبلیغات اسلامی ساوه خواست که از ظرفیت روحانیون و طلاب برای یادآوری و آگاهی بخشی نکات بهداشتی در مساجد، اماکن مذهبی و مکان هایی که محل تجمع مردم است استفاده کند.

وی همچنین از خبرگزاری ها، مطبوعات و صدا و سیما فعال درخواست کرد که با انعکاس اخبار درست و واقعیت ها به مردم، از تنش و اضطراب در جامعه بکاهند و راهکارهای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا را به طور مداوم برای مردم تشریح کنند.

فرماندار ساوه از مردم درخواست کرد که از تجمع در مراکز خرید، فروشگاه های بزرگ، بازار روز و .. خودداری کرده و با مدیریت زمان در طول ساعات روز اقدام به خرید و انجام کارهای ضروری خود نمایند.

طبق اعلام علوم پزشکی ساوه، کرونا تاکنون جان سه نفر از اهالی این شهرستان و زرندیه را گرفته و اکنون نیز ۱۱ فرد مبتلا با علائم مثبت در قرنطینه نگهداری می شوند.

Template Design:Dima Group
Tool tip