economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

مرکزی رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت:

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ساوه و زرندیه طی دو روز اخیر افزایش یافت.

دکتر عباس نیک‌روش در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری تا روز گذشته پنج نفر با علائم مثبت کرونا در مراکز درمانی شهرستان ساوه تحت مراقبت‌های ویژه در بخش ایزوله بودند که این آمار امروز به ۱۱ نفر افزایش یافته است.

وی بیان کرد: مبتلایان که سابقه سفر آنها به شهر قم و  ارتباط با مردم این شهر وجود دارد در سه بیمارستان شهید مدرس، شهید چمران ساوه و بیمارستان امام رضا (ع)  زرندیه تحت درمان هستند.

وی افزود: از ابتدای شیوع بیماری تا روز جمعه ۱۰ اسفندماه، سه نفر نیز فوت کردند و علت قطعی مرگ آنان ابتلا به کرونا اعلام شده است. همچنین در این دو روز مواردی از جانباختن مبتلایان گزارش شده است که اعلام نظر قطعی در خصوص علت مرگ آنان بر اثر کرونا در دست بررسی است.

وی بیان کرد: در دو روز گذشته تعداد مراجعین به مراکز درمانی، موارد مشکوک و مثبت و آمار بستری شدگان مبتلا به کرونا ویروس افزایش پیدا کرده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در ادامه گفت: تشدید نظارت بر رعایت بهداشت محیط در مراکز عرضه مواد غذایی، تشدید فعالیت مراکز خدمات جامع سلامت، بسیج اطلاع رسانی و ارتقای آگاهی عمومی با محوریت دانشکده علوم پزشکی ساوه از جمله اقدامات پیشگیرانه دانشکده علوم پزشکی ساوه بوده است.

وی استقرار تیم مراقبت سلامت در ورودی ساوه از سمت قم با هدف آگاه سازی و بررسی وضعیت سلامت شهروندان را از دیگر اقدامات پیشگیرانه بیان کرد و افزود: مهمترین توصیه ما برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کروناویروس رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و همچنین پرهیز از سفرها و ترددهای غیرضروری شهری و بین شهری است.

براساس اعلام رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت، بعد از استان تهران، استان مرکزی در حوزه ابتلا به کرونا ویروس در رده دوم کشور قرار دارد. از روز گذشته تا کنون در استان مرکزی ابتلای ۴۴ نفر به ویروس کرونا ثبت شده است.

آزمایش ۳۸۵ مورد در کشور از ظهر روز گذشته تا ظهر امروز به  COVID-۱۹ مثبت اعلام شده است که ۱۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. در مجموع تاکنون ۹۸۷ نفر ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور ثبت شده که ۵۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

Template Design:Dima Group
Tool tip