economist

انتخابات 1398

اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.
آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن
باز هم فصل دیگری درانتخاب آینده چهار ساله فرا رسید (۲) بسمه تعالی دوستان عزیزو فهیم ساوجی با سلام و درود

امام جمعه ساوه گفت:‌ «باید دانشگاه‌ها فضای نقد منصفانه را فراهم کنند. دانشجو اگر حرف خود را در دانشگاه نزند کجا بزند باید صدای دانشجو شنیده شود، این یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری بوده است.»

حجت‌الاسلام سیدابراهیم حسینی در نشست هم‌اندیشی استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه اظهار کرد: «در جایگاهی که رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند، از من هم انتقاد کنید باید همه مسئولان در تمامی سطوح روحیه انتقادپذیری را در خودشان تقویت کنند، اگر انتقاد نباشد یک مدیر چگونه می‌تواند درک درستی از عملکرد خود داشته باشد.»

وی افزود: «انتقادات سازنده هستند و به کارها روح می‌دهند، اگر کسی اجازه نقد به مردم ندهد و کوچک‌ترین نقدی را برنتابد، مدیریت او استبدادی می‌شود.»

امام جمعه ساوه اضافه کرد: «در دهه مبارک فجر به سر می‌بریم رژیم منفور شاهنشاهی استبداد را از همین نپذیرفتن نقد آغاز کرد و کم‌کم همه دستگاه‌ها را فساد گرفت و صبر مردم لبریز شد، خفقان رژیم شاه، مردم را به انفجار کشاند، انفجاری که انقلابی مقدس را پایه‌گذاری کرد و شهدای ارزشمندی را به عالم اسلام اهدا کرد.»

دهه فجر امسال با عطر و بوی شهادت سردار سلیمانی حماسی‌تر است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه نیز گفت: «اگر قرار بود کسی حق حرف زدن نداشته باشد و مسئولان هم نقدپذیر نباشند، اصلاً انقلابی رخ نمی‌داد و جوانان آن روز با خون خود آن حماسه‌ها را خلق نمی‌کردند.»

جواد نیکوکار عنوان کرد:‌ «دهه فجر امسال با عطر و بوی شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی حس و حال انقلابی‌تر و حماسی‌تر از هر سال دارد و دشمن نادان تازه فهمیده شهید سلیمانی به مراتب برایش خطرناک‌تر از سردار سلیمانی است.»

Template Design:Dima Group
Tool tip