economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی،

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ساوه و جمعی از مسئولان محلی اولین شهرک ویژه ضایعات فروشان در سطح استان مرکزی در ساوه افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

شهردار ساوه درروز یکشنبه بیستم بهمن ماه در آیین بهره برداری از این طرح گفت: اولین شهرک ویژه جهت انتقال مراکز خرید و فروش ضایعات ساوه(شهرک بازیافت) به عنوان یک پروژه زیست محیطی در این شهر با صرف هزینه ای بالغ بر سه میلیارد تومان فعالیت خود را آغاز می‌کند.

سید مهدی حسینی با اشاره به توجه شهرداری به مباحث زیست محیطی در اجرای پروژه ها، افزود: مجموعه مدیریت شهری در دوره پنجم در راستای توجه به محیط زیست و تلاش برای رفع چالش های آن در شهر نسبت به جمع آوری ضایعات فروشان سطح شهر اقدام کرده است.

وی تصریح کرد: وجود ضایعات فروشان در سطح شهرعلاوه بر خطرات زیست محیطی موجب شده که ساوه که دارای زیبایی‌های تاریخی بسیاری است، به دلیل حضور این اصناف آلاینده با مشکلاتی مواجه و چهره آن مخدوش شود.

وی اظهار کرد: بر اساس قانون نباید هیچ ضایعات‌فروشی در محدوده شهر فعالیت داشته باشد، اما هم اینک شاهد هستیم که این مراکز با وجود آلودگی‌های بصری، محیط ‌زیستی و به خطر انداختن سلامت شهروندان همچنان در داخل محیط شهری به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

 حسینی افزود: هم اینک 34 غرفه که هر یک 625 متر مربع در فاز نخست مساحت دارند برای انتقال ضایعات فروش ها در شهرک بازیافت شهرداری ساوه در حال آماده سازی هستند و همه ضایعات فروش های سطح شهر باید به این مکان منتقل شوند.

وی گفت: بیشتر انبارهای ضایعاتی شهر بدون اخذ مجوز از شهرداری فعالیت دارند و به دلیل بکارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز شاغل در این انبارها این اماکن مستعد خرید و فروش اموال مسروقه هستند که باید کنترل شوند.

شهردار ساوه افزود: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجرعملیات تکمیل این غرفه ها پایان یافته و همانند انتقال پرنده فروشی ها به خارج از شهر گامی در جهت آرامش شهروندان برداشته شده است.

شهردار ساوه در مورد دیگر طرح های عمرانی و خدماتی که امروز با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی در ساوه افتتاح شد، گفت: دومین طرح عمران شهری شامل پل شهید آشتیانی و خیابان ساحلی در محله سید جمال الدین اسدآبادی، گفت: این پروژه در قالب طرح بازآفرینی شهری اجرا شده و ۳۳ میلیارد ریال هزینه در پی داشته است.

همچنین پروژه آسفالت و زیرسازی ورودی شهرک صنعتی احمدآباد با ۶۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

یک مجموعه ورزشی در روستای نورعلی بیک با پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و مجتمع تفریحی رفاهی با ۵۰ میلیارد ریال از دیگر طرح های افتتاحی بود.

Template Design:Dima Group
Tool tip