economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

علی میرزایی در آیین افتتاح طرح بهسازی بخش‌های ICU  و  CCU بیمارستان تامین اجتماعی شهید چمران ساوه

که با حضور مدیر کل درمان مستقیم سازمان انجام شد، اظهار کرد: متاسفانه در حوزه بهداشت و درمان، ساوه چندان توسعه نیافته و بعد از انقلاب نیز تاکنون بیمارستان دولتی در آن احداث نشده است.

وی افزود: با توجه به حجم جمعیت و وقوع سوانح رانندگی پرشمار و همچنین کمبود منابع انسانی و زیرساخت‌ها، ظرفیت پاسخگویی کامل به خواست شهروندان وجود ندارد و همین مسئله سبب بروز برخی نارضایتی ها برای شهروندان شده است.

وی در عین حال دستاوردهای پزشکی و دارویی ساوه را بسیار مهم و چشمگیر دانست و گفت: نباید در مورد دستاوردهای انقلاب اسلامی در این شهرستان بی انصافی کرد.

فرماندار ساوه با بیان اینکه نرخ رشد جمعیت ساوه حتی از مرکز استان مرکزی هم بالاتر است، اظهار کرد: افزایش ظرفیت تخت‌های بیمارستانی به خصوص در بیمارستان شهید چمران و توسعه ظرفیت انبارهای دارویی از مطالبات مردم و مسئولان است.

وی همچنین خواستار مساعدت مراجع کشوری بخصوص تامین اجتماعی برای تامین پزشک در ساوه شد و گفت: با وجود تجهیزات مناسب اما نیروی پزشک و متخصص در این حوزه‌ها کم داریم و لازم است به حوزه های زیرساختی، نیروی انسانی و تامین تجهیزات ساوه کمک شود.

میرزایی در ادامه گفت: برپایی عدالت از اهداف اصلی انقلاب اسلامی بود و یکی از سازمانی‌های موفق در اجرای این راهبرد، تامین اجتماعی است که خدمات ملموسی در 40 سال اخیر ارائه کرده است.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی انقلابی الهی است و براساس عدالت محوری شکل گرفته است. آرمانهای انقلاب علاوه بر استقلال و جمهوریت و ... برپایی عدالت است و تامین اجتماعی از سیستم‌هایی است که خدمات آن برای مردم قابل لمس است و این از برکات انقلاب اسلامی است.

وی افزود: ساوه با توجه به مولفه‌های توسعه‌ای، نزدیکی به تهران، وجود اقوام بیگانه و مهاجرپذیری در همه عرصه‌ها اهمیت فراوانی دارد.

در ادامه دکتر پازوکی مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت: بازسازی و بهسازی بخش‌های ویژه این بیمارستان ۲۷ میلیارد ریال هزینه در بر داشته است و چهار تخت ویژه به ظرفیت این بیمارستان افزوده شد.

دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات ساوه و زرندیه نیز گفت: ۷۰ درصد جمعیت شهرستان ساوه راجامعه کارگری تشکیل می‌دهد در حالیکه تنها یک بیمارستان تامین اجتماعی در این شهرستان کارگری وجود دارد.

داوود میرزایی در ادامه گفت: هر ازگاهی برخی آهنگ‌ها در حوزه درمان از سوی سازمان تامین اجتماعی شنیده می‌شود و درمان جامعه کارگری را با چالش مواجه می‌کند.

وی در ادامه نبود سونوگرافی در بیمارستان را مشکل اساسی حوزه درمان کارگران دانست و افزود: نبود انبار دارویی، دستگاه MRI برای کارگران با جمعیتی بالغ بر ۷۰ هزار نفر  در ساوه و نیز نبود بخش فیزیوتراپی به دلیل حوادث ناشی از کار از جمله نیازهای درمان کارگران و همچنین احداث درمانگاه سرپایی نیز از ضرورت‌هاست.

میرزایی در پایان گفت: خوشبختانه به دلیل خویشتن داری کارگران علیرغم وجود مشکلات اقتصادی، هیچگونه تجمع کارگری در سال جاری اتفاق نیفتاده است و این دلیل نمی شود که به مشکلات کارگران و بویژه درمان آنان بی اهمیت بود

Template Design:Dima Group
Tool tip