economist

 

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.

«بهروز اکرمی» در پایان سفر يكروزه خود به ساوه که با هدف افتتاح طرح های عمرانی و اقتصادی انجام شد، به خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه در عرصه های انتخاباتی میزان مشارکت مردم استان مرکزی همواره از میانگین کشوری بالاتر بوده، امیدواریم در دوم اسفند نیز شاهد خلق حماسه ای از سوی مردم انقلابی و متعهد این دیار باشیم. 
وی افزود: تا امروز ۲۰۶ نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شده اند.
به گفته اکرمی هنوز کار رسیدگی به پرونده داوطلبان انتخابات مجلس در دستور کار شورای نگهبان قرار دارد و تا ۲۲ بهمن احتمال کاهش یا افزایش شمار نامزدهای استان مرکزی وجود دارد.
وی گفت: در روز بیست و سوم بهمن از سوی فرمانداران، به نامزدهایی که می توانند وارد چرخه تبلیغات شوند، اطلاع رسانی و از روز بعد همزمان با سراسر کشور کارزار تبلیغات آغاز خواهد شد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی در پاسخ به این سوال که آیا تخلفاتی در زمینه تبلیغات پیش از موعد یا سایر موارد در استان مرکزی گزارش شده یا خیر، گفت: ستادهای انتخابات، پیشگیری از جرائم انتخاباتی و هیات های نظارت بر روند فعالیت ها نظارت دارند و اکنون در مرحله جمع آوری اطلاعات و رصد فعالیت های زودهنگام هستیم اما تا امروز گزارشی مبنی وقوع تخلف انتخاباتی دریافت نکرده ایم.
 
اکرمی به نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در استان مرکزی توصیه کرد که ضمن آگاهی کامل به قانون، نسبت به رعایت آن کوشا باشند زیرا این مساله خواست عموم مردم است.

استان مرکزی هفت نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد و برای اخذ آرای مردم این استان در انتخابات دوم اسفند  یک هزار و ۱۷ شعبه ایجاد شده است.

Template Design:Dima Group
Tool tip