economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چبست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چبست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
بيانيه حمايت برخي از هيات هاي ورزشي از مهندس محمدرضا منصوري بسم الله الرحمن الرحيم مجلس، مهم ترین رکن در تصمیم‌گیری در جمهوری اسلامی ایران است.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم حسینی امام جمعه ساوه

در نشست تخصصی سبک زندگی سیدالشهداء(ع)اظهارداشت: عزاداری برای سیدالشهداء(ع) عزاداری برای همه مظلومان عالم است و فرمودند: هرکسی برای مظلومی از مؤمنین و شیعیان ما اشک بریزد مثل این است که برای ما اهل بیت (ع) اشک ریخته است اگر ما برای سیدالشهداء گریه کنیم اما به کسانی که امروز در راه سیدالشهداء دارندکشته می شوند توجهی نداشته باشیم این نامردی است.

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نشست تخصصی سبک زندگی سیدالشهداء(ع)خبرداد و بیان داشت: این نشست باهمکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و مؤسسه قرآنی صاحب الزمان(عج) باحضور اساتید و فعالان قرآنی مورخ 24/6/98 رأس ساعت 10 درمحل سالن شهیدآوینی برگزار شد.

    حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم حسینی امام جمعه ساوه دراین نشست با اشاره به حدیثــی از امام حسین(ع) که می فرماید: برهیچ مؤمنی روا نیست که ببیند خدا نافرمانی می شود و چشم خود را فروبندد مگرآن که آن وضع را تغییر دهد ابراز داشت: زندگی ما،جامعه ما و سیاست ما باید امام زمانی باشد.روضه امام حسین(ع) و اربعین ماهم باید امام زمانی باشد یعنی با امام زمان (عج) پیوند داشته باشد.

امام جمعه ساوه اظهارداشت: عزاداری برای سیدالشهداء(ع) عزاداری برای همه مظلومان عالم است و فرمودند: هرکسی برای مظلومی از مؤمنین و شیعیان ما اشک بریزد مثل این است که برای ما اهل بیت (ع) اشک ریخته است اگر ما برای سیدالشهداء گریه کنیم اما به کسانی که امروز در راه سیدالشهداء دارندکشته می شوند توجهی نداشته باشیم این نامردی است.

دکترحسینی تصریح کرد: مگرمی شود من به هیأت بروم و علیه شمربن ذی الجوشن حرف بزنم ولی نفرت خودم را از انگلیس خبیث و ترامپ اعلام نکنم در این صورت اهل بیت(ع) ازما قبول نمی کنند.

   اجرای مداحی و نمایش آثار هنری عاشورا شامل: روزنامه دیواری- نقاشی به دلنوشته به امام زمان(عج)،حضرت رقیه(س)،امام حسین(ع) و اهداء بسته فرهنگی از دیگر برنامه های این نشست بود.

Template Design:Dima Group
Tool tip