economist

امام‌جمعه ساوه نیز در این جلسه با بیان اینکه رعایت عدالت در کنار قانون در تمامی زمینه‌ها و برای اقشار ضروری است گفت: بسترهای بزهکاری را در جامعه شناسایی کنیم.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی ضمن تشکر از اقدامات دادستان کل کشور در برخورد با کشف حجاب اظهار کرد: مشخص است که وضعیت حجاب به‌صورت سازمان‌یافته مسیر انحراف را طی می‌کند.

وی بیان کرد: نباید افراد فاسد در رأس امور بخصوص در مجلس شورای اسلامی باشد و باید با فساد مبارزه کنیم زیرا اگر این اقدام صورت نگیرد فساد به‌صورت سیستماتیک رواج خواهد یافت.

رئیس دادگستری ساوه نیز با اشاره به وجود اردوگاه افاغنه در روستای طراز ناهید ساوه گفت: وجود اتباع بیگانه این شهر را به یک شهر خاص با ویژگی‌های منحصر به فرد تبدیل کرده است.

هادی ملکی با اشاره به رونق تولید بیان کرد: در بخش صنعت کمترین مشکل وجود دارد و با همکاری و تعامل بیشتر می‌توانیم در راستای رونق کسب و کار بیشتر آن‌ها تلاش کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب اراک نیز گفت: حقوق عامه و پیشگیری از جرم، موضوعاتی بود که انجام می‌شد اما به‌صورت انسجام‌یافته کنونی نبود که باعث مطالبه‌گری مردم و حفظ حقوق عامه و کاهش فساد در زمینه‌های مختلف شد.

در حوزه واگذاری‌ها و وجود رانت مشکل داریم

عباس قاسمی افزود: در حوزه اراضی، معادن و واگذاری‌ها و وجود رانت، مشکل داریم که اقدامات خوبی انجام شده و با رانت‌خواری‌ها مبارزه شده است.

وی با اشاره به این‌که در حوزه اماکن عمومی دغدغه جدی داریم، اظهار کرد: فضای مجازی باعث نا به سامانی خانوادگی، قمار و... شده است که باید در کنار برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اقدامات خوبی انجام شود.

دادستان عمومی و انقلاب اراک با اشاره به وضعیت صنعت بیان کرد: هم‌اکنون ۲۸۵۰ واحد تولیدی مشکلات عدیده‌ای برای پویایی و رونق دارند.

قاسمی بیان کرد: باید با فاسدان بخصوص در ادارات برخورد و مبارزه کنیم، هزینه جرم را بالا ببریم تا فکر ارتکاب به سرشان نزند و محاسبات ذهنی آن‌ها به هم بریزد.

وی با اشاره به مسئله اعتیاد در جامعه گفت: بیش از ۵۰ درصد زندانیان معتاد هستند که این جای تأمل دارد و در حوزه پیشگیری باید تلاش سازنده‌ای صورت گیرد.

Template Design:Dima Group
Tool tip