economist

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تروریست خواندن سپاه توسط ترامپ بیانگر استیصال دولت آمریکاست.

به نقل از خبرگزاري ایسنا، محمدرضا منصوری در حاشیه آئین راه اندازی پویش مسئولان شهرستان ساوه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در دیدار با فرمانده و پاسداران سپاه ناحیه ساوه با تاکید بر اینکه جایگاه و عظمت کشور مرهون غیور مردان سپاه پاسداران است، تصریح کرد: دشمن تاکنون برای جلوگیری از پیشرفت کشور ما از هیچ اقدامی دریغ نکرده و قصد تضعیف قدرت بازدارندگی و موشکی ایران اسلامی را دارد.

وی تصریح کرد: کارنامه درخشان سپاه نشان از حضور قدرتمندانه این نهاد مردمی در صیانت از انقلاب و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان دارد و ملت ایران همواره قدردان خدمات سبزپوشان سپاه اسلام هستند.

به گزارش ایسنا، معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه نیز در این دیدار با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه پاسداران بیانگر مستاصل شدن آمریکاست، افزود: تروریست خواندن سپاه، هدیه انتخاباتی ترامپ به نتانیاهو است و این امر نقش اسرائیل غاصب را بیش از پیش نمایان ساخت.

علی میرزایی افزود: سپاه نور چشم نظام است و در دل مردم جای دارد و اگر سپاه نبود قطعاً امروز در کشور ما امنیت هم وجود نداشت.

سرهنگ حجت الله دستجانی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ساوه نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت مردم و مسئولان از سپاه پاسداران گفت: این حرکت جهادی و بصیرت گونه سیلی محکمی بر آمریکا زد و نشان داد که همه مردم ما پاسدار کشور هستند.

در پی اقدام اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه، حسینی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر به همراه دیگر مسئولان شهرستان همزمان با روز جانباز با حضور در سپاه ناحیه ساوه ضمن حمایت از این نهاد مقدس، انزجار خود از اقدام مقامات آمریکایی را ابراز کردند.

Template Design:Dima Group
Tool tip