economist

فرماندار جدید ساوه ؛توسعه همه‌جانبه ساوه و استفاده از خرد جمعی در این مسیر اولویت است

 معاون استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان ساوه گفت: توسعه همه جانبه، استفاده از خرد جمعی و بهره گیری از ظرفیت‌ها در ساوه با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی ازجمله اولویت های فرمانداری ساوه است.علی میرزایی درآیین معارفه و تکریم فرماندار ساوه که با حضور استاندار مرکزی در این شهر برگزار شد، اظهار داشت: تکریم مردم که صاحبان انقلاب و رکن اصلی انقلاب هستند و بهره مندی از خرد جمعی برای تحقق توسعه پایدار در ساوه از اولویت‌های فرمانداری این شهرستان خواهد بود.

معاون استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان ساوه افزود: هر کس در نظام جمهوری اسلامی مسئولیتی بر دوش دارد، خداوند بر او منت گذاشته و باید با تلاش در جهت صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و خدمت به صاحبان اصلی انقلاب که مردم هستند، دین خود را در برابر این نعمت به خوبی ادا کند.

میرزایی خاطرنشان کرد: مسئولان نظام در هر رده و مسئولیتی هستند باید شرایط وحدت، تعامل و انسجام را برای رسیدن به اهداف عالی نظام فراهم کرده و از هرگونه رفتاری که موجب دلسردی مردم و ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین شود پرهیز کنند.

معاون استاندار مرکزی و فرماندار شهرستان ساوه ادامه داد: امیدوارم در مدت زمان خدمت خود به عنوان فرماندار ساوه، کارهای ماندگاری که در شان مردم ساوه باشد از خود برجای بگذارم و هم اکنون آمده ام تا خدمت گزار مردم باشم.

Template Design:Dima Group
Tool tip