economist

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ساوه گفت: روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی بزرگ شهرداری توسط شورای شهر به صورت مدام بازدید و بررسی خواهد شد.

اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ساوه به همراه معاون عمرانی شهرداری به منظور پیگیری روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهرداری از پروژه‌های در حال اجرای سطح شهر بازدید کردند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ساوه در حاشیه این بازدید با بیان اینکه پروژه‌های خوب و ماندگاری هم اینک توسط شهرداری ساوه در حال اجرا است، گفت: شورای شهر ضمن تقدیر از تلاش‌های مجموعه شهرداری بازدید از روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی بزرگ شهرداری را پیگیری خواهد کرد تا با حضور مستمر و پیگیری این پروژه‌ها هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسند.

در این بازدید پروژه‌هایی شامل فاز نخست کمربندی شمال به طول یک هزار و  250 متر با اعتباری بالغ‌بر 3 میلیارد و 200 میلیون تومان، بازآفرینی سه منطقه از جمله فانوس‌آباد با 575 میلیون تومان اعتبار، منطقه عباس‌آباد با 2 میلیارد و 600 میلیون تومان، منطقه یاقوت‌آباد و پارک آشتیانی با 2 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار، ساختمان شماره 4 آتش‌نشانی با یک میلیارد و 250 میلیون تومان و عملیات تعریض پل فرودسی با 400 میلیون تومان اعتبار مورد بازدید اعضای این کمیسیون قرار گرفت

Template Design:Dima Group
Tool tip