economist

فرماندار ساوه از افتتاح و کلنگ زنی ۹۶پروژه خدماتی، صنعتی، عمرانی و اقتصادی در این شهرستان خبر داد.

بهاروند در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت اظهار کرد: برای  افتتاح و یا کلنگ زنی این تعداد پروژه در مجموع 117میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
وی با تاکید بر اینکه از این تعداد 79پروژه به بهره برداری خواهد رسید عنوان کرد: با بهره‌برداری از این تعداد پروژه برای 548نفر به صورت مستقیم و برای 173نفر به صورت غیرمستقیم فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
فرماندار ساوه در ادامه به مهمترین پروژه های قابل افتتاح در این هفته اشاره کرد و گفت: برای افتتاح این پروژه‌ها از مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت دعوت بعمل آمده است و در صورتی که امکان سفر وزیر صنایع وجود نداشته باشد پروژه‌های صنعتی و تولیدی با حضور استاندار مرکزی و سایر پروژه‌ها با حضور معاونین استانداری کلنگ زنی و یا بهره‌برداری خواهد شد.
وی افتتاح مجتمع انباری و باسکول ریلی در منطقه ویژه اقتصادی کاوه، افتتاح یک واحد تولیدی و صنعتی در حوزه شمش فولاد با اعتباری بالغ بر 223 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 60نفر، واحد تولیدی تسمه های ریلی را از جمله پروژه‌های تولیدی و صنعتی قابل افتتاح در این هفته اعلام کرد.
بهاروند در ادامه از افتتاح خانه جوان در ساوه به عنوان اولین شهر استان مرکزی پس از اراک خبر داد و افزود: افتتاح پارک ترافیک برای آشنایی کودکان با ترافیک، افتتاح یک واحد صنعتی و معدنی در غرق آباد و دیدار مردمی استاندار مرکزی، طرح آبیاری تحت فشار و قطره‌ای از دیگر برنامه‌های هفته دولت در ساوه است.

وی در ادامه از هفته دولت به عنوان فرصتی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: انعکاس خدمات دولت به مردم موجب تقویت روحیه نشاط و امید در جامعه خواهد شد و در آستانه 40سالگی انقلاب اسلامی باید تلاش شود تا نسل جوان را با اهداف و آرمانهای نظام اسلامی بیشتر آشنا کرد.
فرماندار ساوه تصریح کرد: دولت با تمام قوا و توان خود برای جلب رضایت مردم تلاش می‌کند و قطعا با مشارکت مردم به عنوان پشتوانه حاکمیت می‌تواند به اهداف خود دست یابد.

فرماندارساوه ادامه داد : افتتاح مجتمع انباری در منطقه ویژه کاوه شامل ساختمان ادرای, باسکول ریلی, انبارهای جدید و تاسیسات است  و خانه جوان بعد از اراک در شهرستان ساوه با حضور معاون سیاسی به منظور استفاده از ظرفیت جوان شهرستان ساوه افتتاح می‌شود.

وی اضافه کرد: افتتاح واحد صنعتی دراوه و غرق آباد و دیدارمردمی استاندار با منتخبین مردم  از برنامه‌های هفته دولت در شهرستان ساوه است و  انتظار می‌رود پروژه‌ها با حضور وزیر صنعت و مسئولان استانی به بهره‌برداری برسد.

فرماندار ساوه تصریح کرد: دربحث مبارزه با فساد به ویژه احتکار اقدامات خوبی انجام گرفته و سعی شده بر اساس روال قانونی با آنها برخورد شود و از آنجایی که شهرستان ساوه شهری امن است و شرایط برای جذب سرمایه گذار دارد تلاش بر این است که دور از  تنش این مشکلات برطرف شود.

Template Design:Dima Group
Tool tip