economist

معاون خدمات شهری شهرداری ساوه گفت: تعطیلی پارک بانوان شهرداری ساوه شایعه بوده و صحت ندارد، بلکه این پارک توانمندتراز گذشته دایر است.

محسن مددی در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان ساوه با اشاره به برنامه‌هایی که شهرداري دارد اظهارداشت: با ستفاده از نظرات نخبگان، صاحب نظران و اصحاب رسانه، تحول و نوآوری درزیرساخت‌های شهری همراه با توسعه را در دستورکار خود قرار داده‌ایم زیرا باور داریم لازمه یک شهرتوسعه یافته خلاقیت و ارائه ایده‌های نو است.

وی افزود: توسعه شهری تنها منوط به درآمد مالی و درآمد شهرداری نیست، به طور قطع با بهره‌گیری از ایده‌های خلاق و مدیریت صحیح و با مشارکت مردمی می‌توان مطالبات مردمی را با کمترین هزینه تامین کرد و توسعه متوازن را در دستور کار قرار داد و این موضوعی است که آن را سال گذشته و امسال با وجود بحران مالی در شهرداری ساوه به اثبات رسانده‌ایم.

معاون خدمات شهری شهرداری ساوه تصریح کرد: با تلاش و پشتکار مجموعه کارکنان خدوم شهرداری و درایت شهردار و نیز حمایت شورای اسلامی شهر در مجموعه شهرداری ساوه با پشتوانه مشارکت عمومی، هم می‌شود کار کرد و هم شایستگی بیشتری برای توسعه دارد.

مددی ادامه داد: تنها اجرای چند پروژه در سطح شهر به معنی توسعه ایده‌آل یک شهر نیست، بلکه باید متناسب با جایگاه شهر تاریخی و کهن ساوه و شایسته شهروندان ساوجی، با قدرت و توان بالایی در مسیر توسعه این شهرپیش برویم.

وی عنوان کرد: با وجود بحران مالی حاکم بر شهرداری علاوه بر پرداخت تمامی مطالبات کارکنان در پایان سال 96، چندین پروژه هم در سال گذشته تعریف شد و در ایام‌الله دهه مبارک فجر بهره برداری شده و عملیات اجرایی چند پروژه آغاز شد، همچنین حقوق معوقه این افراد تا پایان سال 96 تسویه شد.

معاون خدمات شهری شهرداری ساوه تصریح کرد: شایعه‌ای مبنی بر تعطیلی پارک بانوان بود که صحت نداشته بلکه امسال فعالیت این مربیان براساس چارچوب قانون و قراردادی انجام می‌شود و به جای تعطیلی روز جمعه روز شنبه تعطیل است تا بانوان بتوانند از این فرصت برای بهره‌مندی خدمات تفریح بهتربرخوردارباشند.

مددی افزود: باشگاه بانوان درحال ارتقاء به سازمان فرهنگی و ورزشی است و به طور قطع حوزه فعالیت ما گسترده‌ترمی شود، در این راستا  مجموعه مدیریت شهری و اعضای شورای شهر پیگیر اخذ مجوز ازمراجع ذیصلاح وانعقاد قرارداد با مربیان و نیروهای قراردادی طبق قوانین شهرداری هستند و همه امورات پس از طی مراحل به طور کامل قانونی که هم به نفع بانوان شهر و هم به نفع مربیان است اجرا می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری ساوه اضافه کرد: بافت فرسوده به مناطق قدیمی شهر گفته می‌شود وملک خالی از سکنه‌ای که از خشت و گل ساخته شده باشد، پس از بازدید و براساس کارشناسی و در صورت رفع خطر قابل سکونت می‌شود و در غیر این صورت قابل تخریب است.

مددی خاطرنشان کرد: تیم فوتسال به هیچ عنوان منحل نشده و همچنان به قوت خودش ادامه می‌دهد و این مهم نیازمند تامین زیر‌ساخت‌ها است.

مددی با اشاره به تیم‌داری شهرداری‌ها گفت: طبق اعلام وزارت کشور شهرداری‌ها نباید تیم‌داری کنند این درحالی است که تیم فوتسال شهرداری ساوه در لیگ حضور دارد، بنابراین نمی‌توان گفت این تیم آمارتوراست بلکه حرفه‌ای است و برای رفع ابهام این موضوع درحال پیگیری است.

وی افزود: گله‌مندی مردم در رابطه با سرعت‌گیرها زیراد بوده، بنابراین تلاش شده تا با حمایت شورای شهر و با موافقت شورای ترافیک بسیاری از آنها جمع‌آوری شود و از هامپ(سرعت کاه) به جای سرعت‌گیر استفاده شود.

معاون خدمات شهری شهرداری ساوه تصریح کرد: مرکز آسیب‌های اجتماعی ساوه به شکل هدفمند و بهتراز گذشته به فعالیت خود ادامه می‌دهد، این مرکز یک مرکز موقت بوده و برای کمتر از یک روز است که این افراد پس از حضوردر این مرکز باید به مراجه ذی‌صلاح مربوطه ارجاع شوند.

Template Design:Dima Group
Tool tip