economist

امام جمعه ساوه گفت: در سال حمایت از کالای ایرانی و درحالی که دشمنان جنگ اقتصادی علیه ملت راه انداخته اند، وفاق و انسجام ملی تنها راهکار مقابله با توطئه های آنان است.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های نماز جمعه شهر ساوه اظهار کرد: دشمنان با سلاح تحریم و با هدف فلج کردن اقتصاد کشور وارد جنگ با ملت ایران شده اند.
وی با یادآوری شعار امسال با عنوان حمایت از کالای ایرانی، گفت: همه آحاد جامعه اعم از مردم و مسئولان اگر به استقلال و عزت کشور اهمیت می دهند، باید در تحقق این شعار کوشش کنند.
حجت الاسلام حسینی همچنین بر ضرورت پرهیز از ایجاد حاشیه برای دولت تاکید کرد و گفت: در شرایط کنونی کشور، دولت باید تمرکز خود را بر رفع مشکلاتی از قبیل بیکاری، رکود بازار و شتاب بخشیدن به تولید ملی متمرکز کند.
خطیب جمعه ساوه همچنین با اشاره به انتصاب جان بولتون به عنوان مشاور عالی امنیت ملی کاخ سفید از سوی دونالد ترامپ، اظهار کرد: این اقدام با هدف ایجاد کابینه ای جنگی در امریکا صورت گرفته و به خیال خودشان برای کشورمان برنامه هایی دارند و تجربه شکست آمریکا در سوریه، عراق و یمن و نیز عقب نشینی در برابر کره شمالی بهترین دلیل بر پوشالی بودن تهدیدهای اخیرعلیه جمهوری اسلامی است.

Template Design:Dima Group
Tool tip