economist

 فرماندار شهرستان ساوه  گفت: هفته فرهنگی این شهرستان از شنبه چهارم آذرماه آغاز می شود و ساوجی ها در این هفته میزبان یک هزار و 700 برنامه متنوع فرهنگی هستند.

محمد بهاروند افزود:کیفیت بخشی به برنامه های هفته فرهنگی محور فعالیت ها است و در روزهای این هفته علاوه بر برنامه های فرهنگی در زمینه معرفی توانمندی های صنعتی، کشاورزی و اجتماعی نیز تلاش می شود. 
فرماندار ساوه گفت: برپایی نمایشگاه توانمندی های ساوه، غبارروبی مزار شهدا، برپایی نشست با مسئولان استانی و بیان مشکلات فرهنگی، انعکاس استعدادهای این شهرستان و بازتاب کاستی ها با هدف جذب اعتبار متناسب با نیازها از جمله اهداف هفته فرهنگی ساوه است. 
بهاروند اظهار کرد: هفته فرهنگی ساوه نخستین فصل از هفته های فرهنگی استان مرکزی در سال جاری است و تلاش بر این است که در فرصت ایجاد شده ضمن معرفی داشته های فرهنگی غنی این شهرستان، اعتبارات هدفمند نیز در تقویت زیرساخت های فرهنگ این خطه جذب شود. 
بهاروند گفت: یکی از محورهای مهم پیش بینی شده در هفته فرهنگی ساوه معرفی طرح برنامه های اشتغالزا و فرهنگی روستایی و فرصت های مشاغل خانگی است و در این ایام همچنین با اصحاب فرهنگ و هنر دیدار می شود و برنامه شب شعر، نمایشگاه صنایع دستی، اجرای مسابقات قصه گویی برگزار خواهد شد. 
وی در بخش دیگری از سخنانش با تبریک نابودی داعش در سوریه و عراق گفت: شکست این گروهک تروریستی در واقع یک فتح الفتوح و پیروزی بزرگ است که توسط رزمندگان اسلام به فرماندهی سردار سلیمانی رقم خورد و برگ زرینی در تاریخ ایرن محسوب می شود. 
فرماندار ساوه همچنین با تسلیت به قربانیان زمین لرزه استان کرمانشاه، گفت: در مراحل اولیه این حادثه ضمن تشکلی نشست ستاد بحران،گروه های امدادی هلال احمر و تجهیزات شهرستان ساوه برای کمک رسانی اعزام شدند.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip