economist

محمد بهاروند در نشستی با مدیرعامل واحد صنعتی باژاک ضمن اشاره به اینکه مردم ما شایستگی هرگونه خدمتی را دارند افزود:

در زمینه های داخلی و خارجی مشکلات اقتصادی وجود دارد و با تولید و اشتغال مورد تاکید رهبر انقلاب می توان بخش بزرگی از این مشکلات را رفع کرد.وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اضافه کرد: در سخنان رهبر معظم انقلاب تولید داخلی، ایجاد اشتغال ، رفع بیکاری، تحرک و رونق اقتصادی و مقابله با رکود به عنوان مهمترین مسائل کشور یاد شده است، مشکلاتی که کلید واژه رفع آنان توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

معاون استاندار و فرماندار ساوه ادامه داد: از برنامه‌های مهم دولت ایجاد زمینه برای حضور و فعالیت علاقمندان به سرمایه‌گذاری در موارد مورد نیاز مردم و جامعه است و در این راستا کارهای خوبی در شهرستان ساوه انجام گرفته است.

وی ایجاد کار‌آفرینی با مشارکت بخش خصوصی در کنار طرح‌های دولتی را  موجب تولید و اشتغال بیشتر دانست و  گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی ضامن تولید و اشتغال و مقابله با معضل بیکاری است و صاحبان صنایع و کار آفرینان نقش مهمی در انجام آن دارند.

محمد بهاروند با اشاره به موقعیت ساوه  و شهرکها و نواحی صنعتی این شهرستان گفت: با توجه به ظرفیت های شهرستان ساوه نیاز است تا با کمک دولت، بخش خصوصی را پای‌ کار بیاوریم و با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در زمینه عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی  تولید و اشتغال کوشا باشیم.

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip