economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

در هر بحرانی که تمام جامعه درگیر آن میشود اساس رسیدن

مجلس دهم با ۲۹۰ نماینده کار خود را آغاز کرد که از این تعداد دو نفر از آن‌ها درگذشتند

رئیس شورای اسلامی شهر ساوه از تصویب بودجه سال آینده شهرداری در صحن علنی پارلمان محلی این شهر خبر داد.

 

امام جمعه ساوه گفت: بر اساس موازین شرعی و دینی، رعایت بهداشت و دستورالعمل های وزارت بهداشت الزامی است.

فرماندار ساوه از مردم درخواست کرد که برای حفظ سلامت و جلوگیری از شیوع کرونا ویروس از ترددهای غیرضروری و خروج از منزل خودداری کنند.

مرکزی رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت:

معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه گفت:

درآستانه تشکیل مجلس یازدهم ، پویش ضدفساد در آستانه انتخابات تشکیل شد.

مرتضی اقبالی معاون اول دبیر کل ورئیس ستادانتخاباتی جمعیت زندگی

امام جمعه ساوه گفت:‌ «باید دانشگاه‌ها فضای نقد منصفانه را فراهم کنند. دانشجو اگر حرف خود را در دانشگاه نزند کجا بزند باید صدای دانشجو شنیده شود، این یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری بوده است.»

Template Design:Dima Group
Tool tip