economist

معاون استاندار و فرماندار ساوه گفت: سرمایه گذاری رنوی فرانسه در این شهرستان بزرگترین و مهمترین قرارداد خودروی تاریخ کشور است.

به قلم : دكتر محمد ابوالمعصوم ؛ اجتماعات انساني، شهر را با توجه به تراکم جمعيت، سرعت و پويايي فعاليت ها، تخصص گرايي و تقسيم کار اجتماعي متمايز می نماید.

در اين جلسه دكتر سيد ابراهيم حسيني امام جمعه و رييس شوراي فرهنگ عمومي شهرستان ساوه بيان داشت: شورای فرهنگ عمومی یک شورای تشریفاتی نیست بلکه مرجعی عالی برای تصمیم گیری در حوزه فرهنگ است كه در این شورا کار مشورتی صرف انجام نمی شود

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت:با توجه به وقوع برخی مشکلات مالی در شهرداری ها و دستگاههای دولتی،مهمترین موضوع نظارت بر مزایده ها و مناقصه ها در همه شهرها و روستاها است تا از تعداد تخلفات مالی کم کرد.

امام جمعه شهرستان ساوه با تاکید بر خدمت به همه مردم کشور گفت : چینش کابینه باید جوان ، پرانرژی و با مدیریت جهادی باشد و به جای اینکه برای خود کار اقتصادی کنند، مشکلات اقتصادی و معیشت مردم را حل کنند.

معاون استاندار مرکزی و فرماندار ساوه گفت: سرمایه گذاری شرکت خودرو سازی رنو فرانسه در ساوه زمینه ایجاد 6 هزار اشتغال جدید در این شهرستان را فراهم می آورد

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: امروز از همه متجاوزتر و وقیح‌تر، رژیم ایالات متحده آمریکاست و در مقابل اینها با اقتدار وصلابت ظاهر شوید.

به قلم : دکتر محمد ابوالمعصوم 

 گستره فعاليت‌هاي شهرداري‌ بر سبد اقتصادی مردم بسيار وسيع و دوسويه است, لذا لازم است شهرداری خدماتی ارائه ‌دهد و بخش‌هاي مختلف سلامت، آموزش،صنعت و بازار را پر رونق و تقويت نمايد و بسترساز کارآفريني در جامعه باشند.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ساوه گفت: لازم است که در بودجه سالیانه شهرداری‌ها بازنگری صورت گیرد.

طرح تجميع پسماند شهرستانهاي ساوه و زرنديه با حضور مدير کل دفتر امور شهري شوراهاي استانداري مرکزي در شهرداري ساوه مورد بررسي قرار گرفت

به سمت بالا

economist
Template Design:Dima Group
Tool tip