economist

حجت‌الاسلام عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در دیدار با حجت‌الاسلام سبزی نماینده  منتخب مردم شهرستان ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی مسایل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنری را مورد بررسی قرار دادند.

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از دیدار حجت الاسلام و المسلمین عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان مرکزی با حجت الاسلام و المسلمین محمد سبزی نماینده منتخب مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی مورخ 28/1/99 خبرداد و بیان داشت:حجت‌الاسلام عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در دیدار با حجت‌الاسلام سبزی نماینده مردم شهرستان ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی مسایل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنری را مورد بررسی قرار دادند.

حجت الاسلام دانشی افزود: انتظار می‌رود با مدیریت جهادی که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند کار‌های جدی و اساسی در زمینه فرهنگی انجام گیرد

 وی ادامه داد: تحول در حوزه فرهنگ از مطالبات مقام معظم رهبری است و هنرمندان باید به تناسب و اقتضای فضای جامعه و با انگیزه الهی و جدیت و به‌کارگیری روش‌های مؤثر باید در حوزه فرهنگ تحول‌آفرین باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: امید است تا نمایندگان با ورود به حوزه فرهنگ و هنر ما را در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری بیشتر یاری دهند.

    حجت الاسلام سبزی هم در این دیدار گفت: سوق‌دادن فرهنگ جامعه به سوی رشد و تعالی و سدکردن راه‌های نفوذ فرهنگ‌های بیگانه از اهم وظایف مدیران در حوزه فرهنگی است.

     وی افزود: هر حرکت فرهنگی که بتواند آرمان‌های انقلاب را در بین مردم جامعه نهادینه کند، حرکتی در راستای فرمایش‌ها و رهنمود‌های مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ است و مورد حمایت قرار می‌گیرد.

Template Design:Dima Group
Tool tip