economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه از آغاز فعالیت ایستگاه کنترل و غربالگری کرونا در جاده قم - ساوه خبر داد.

نعمت الله عزیزی گفت : در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و پیرو مصوبه جلسه پدافند زیستی استان مرکزی در تاریخ هشتم اسفند ماه جاری مبنی بر کنترل تردد جاده قم به ساوه، اقدامات لازم در این زمینه انجام گرفت.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه بیان کرد: با همت مرکز بهداشت و دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه همچنین با هماهنگی نیروی انتظامی شهرستان و کلانتری شهر آوه، ایستگاه غربالگری در محور قم - ساوه فعالیت خود را آغاز کرده و برای کنترل سلامت مسافران عبوری اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

عزیزی خاطر نشان کرد: این ایستگاه تا اطلاع ثانوی فعال می‌باشد و از مسئولین و عموم مردم شهر آوه درخواست می‌شود در صورت نیاز به کنترل و پیشگیری از ابتلاء به کورنا ویروس به مرکز جامع سلامت شهر آوه و یا ایستگاه مذکور مراجعه کنند.

قابل ذکر است به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک، طبق آخرین برآورد، تا امروز (۱۲ اسفند ۹۸)، ۶۷ نفر در استان مرکزی به کرونا ویروس مبتلا شده اند.

Template Design:Dima Group
Tool tip