economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

معاون اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی بیان کرد:

۸ اثر تاریخی فرهنگی استان مرکزی در کمیته شورای ثبت وزارت میراث فرهنگی در فهرست آثار ملی ایران ثبت شد.

محسن کریمی معاون کل میراث با اعلام این خبر گفت:  ۸ اثر تاریخی  فرهنگی استان مرکزی در فهرست میراث ملی به ثبت رسید و شماره ملی این آثار ابلاغ شد.

بنابراین گزارش عمارت دیوانخانه عبدل آباد ساوه، درمانگاه آشتیان، چهارطاقی شرفه انجدان، حمام حاج محاسب محلات، امامزاده سید ابورضا ساوه، خانه آقای محمد ایلخانی روستای بازرجان، مدرسه صمصامیه بیات اراک مطرح گردید که پس از بررسی و بحث این آثار بعنوان آثار ارزشمند ملی و محلی شناخته شده و در فهرست آثار ملی  جای گرفتند.

محسن کریمی گفت: الواح این آثار از سوی وزارت میراث فرهنگی کشور صادر و به این اداره کل ارسال خواهد شد. کریمی افزود: با ثبت این آثار تعداد آثار ملی شده استان در سال ۹۸ به ۱۸ اثر رسید

Template Design:Dima Group
Tool tip