economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس، با بیان اینکه تا چند سال گذشته هیچ گونه توجهی به حوزه سلامت ساوه آن نشده بود،

از ساخت بیمارستان ۲۵۰ تخت‌خوابی به عنوان عاملی جهت ممانعت از بروز فاجعه در حوزه درمان این شهر یاد کرد.

محمدرضا منصوری در مورد انتشار خبری از سوی فرماندار شهر ساوه مبنی بر اینکه وضعیت توسعه‌یافتگی ساوه در حوزه سلامت مطلوب نیست، گفت: ساوه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دارای 20 هزار جمعیت بود، اما در شرایطی کنونی جمعیت آن به 300 هزار نفر رسیده است، چرا که یکی از شهرهای مهاجرپذیر بوده و کمتر شهری با این میزان رشد جمعیت همراه بوده است، کما  اینکه نتایج هر دوره از سرشماری‌ها نشان می‌دهد که ساوه به طور متوسط ۵۰ هزار نفر افزایش جمعیت داشته است.  

تسریع روند فقرزدایی از حوزه سلامت ساوه

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از مشکلات این منطقه این است که تا چند سال گذشته هیچ گونه توجهی به حوزه سلامت آن نشده و در آن بیمارستان دولتی متناسب با نیاز این منطقه ساخته نشده بود.

وی با قدردانی از توجه دو وزیر کنونی و اسبق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ارتقای حوزه سلامت ساوه، تصریح کرد: امسال توانستیم ردیف بودجه‌ای به مبلغ 35 میلیارد تومان برای ساخت بزرگترین بیمارستان منطقه که دارای 250 تخت خواب با 25 هزار متر مربع مساحت بوده را دریافت کنیم که اقدام ارزشمندی است و باید هر چه سریعتر این پروژه به بهره‌برداری برسد.

دولت روند تخصیص اعتبارات برای ساخت بیمارستان دولتی ساوه را تسریع بخشد

منصوری اظهار کرد: بی‌تردید تعیین ردیف بودجه برای آغاز اجرای این پروژه از ایجاد فاجعه در حوزه بهداشت و درمان در ساوه جلوگیری خواهد کرد، بنابراین لازم است دولت بودجه لازم برای ساخت این بیمارستان را به سرعت تخصیص دهد تا بتوانیم پاسخگوی نیاز حوزه درمان ساوه با این میزان افزایش جمعیتی که داشته است، باشیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: بیمارستان دولتی ساوه دارای 150 تخت خواب بوده که سال 55 ساخته شده و بافت آن فرسوده شده است، از سوی دیگر یک بیمارستان خصوصی نیز وجود دارد که تا حدودی به تامین نیاز موجود در حوزه درمان این شهر کمک کرده است، اما افراد کم درآمد نمی‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: البته بیمارستان تامین اجتماعی این شهر هم در سال‌های اخیر از نظر سی سی یو و آی سی یو و بخش‌های زنان و زایمان و ارتوپدی به خوبی تجهیز شده است، ضمن اینکه بیمارستان امام رضا(ع) زرندیه هم به بهره‌برداری کامل رسیده است و مجوز افزایش 35 تخت دیگر را برای آن دریافت کرده‌ایم، اما همچنان لازم است حوزه سلامت ساوه متناسب با رشد جمعیتی که دارد، ارتقا پیدا کند./

Template Design:Dima Group
Tool tip