economist

انتخابات 1398

اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.
آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس از ۲۴ بهمن
باز هم فصل دیگری درانتخاب آینده چهار ساله فرا رسید (۲) بسمه تعالی دوستان عزیزو فهیم ساوجی با سلام و درود

 فرماندار زرندیه گفت: در ایام دهه مبارک فجر ۸۹ طرح عمرانی و اقتصادی در این شهرستان افتتاح می شود.

«هادی فدایی» گفت: تامین آب آشامیدنی شهر مامونیه، مرحله نخست طرح آبرسانی به مناطق عشایری و بهره برداری از ساختمان اداره ورزش و جوانان از مهمترین پروژه های عمرانی قابل افتتاح در دهه فجر است.
وی همچنین بهره برداری از مدرسه روستای «آغزه گنگ» و پروژه های زیرساختی در زمینه تامین آب، برق، گاز و تلفن در شهرک‌های صنعتی مامونیه و زاویه و ناحیه صنعتی پرندک را از دیگر طرح های عمرانی و افتتاحی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد.
فرماندار زرندیه اظهار داشت: چند کارخانه در شهرک‌های صنعتی زاویه، مامونیه و پرندک و یک کارخانه تولید آجر نیز در منطقه شکرآباد نیز به بهره برداری خواهد رسید.
به گفته فدایی، در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، عملیات اجرائی احداث فرودگاه آموزشی و تفریحی پرندک (شهرک فرودگاهی) آغاز خواهد شد.
وی اظهار داشت: طرح های افتتاحی شهرستان زرندیه در ایام دهه فجر برای افزون بر ۸۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد شغل می کند.

Template Design:Dima Group
Tool tip