economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرندیه از برگزاری پنجمین سوگواره ادبی شعر فاطمی

این شهرستان در عصر روز سه شنبه هشتم بهمن ماه سال جاری با حضور جمعی از مسئولین محلی و شهرستانی در سالن امام علی(ع) شهر مامونیه خبر داد.

به‌گزارش ماهنامه ارتباطات مرکزی به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه، احمد جوانمرد گفت: در پنجمین دوره سوگواره شعر فاطمی شهرستان زرندیه که با مشارکت کانون بسیج هنرمندان ناحیه زرندیه، اداره آموزش و پرورش و به یاد سردار سرافراز سپاه اسلام، سپهبد شهید حاج فاسم سلیمانی برگزار شد، شاعرانی از استانهای تهران، قم و مرکزی حضور داشته و به قرائت تازه ترین سروده های خویش در وصف بی بی دوعالم، حضرت صدیقه کبری (س) و سردار سلیمانی پرداختند.

وی افزود: حضور و شعرخوانی شاعران صاحب نامی چون حافظ ایمانی، فریبا یوسفی، علی داودی، سیدعلی اصغر موسوی، سمیرایکه تاز، قاسم منظور، منصور کیانی، ولی اله صفری، هادی بیابانی از جمله نکات قابل توجه این سوگواره بود.

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه در حاشیه این مراسم ادبی گفت: برگزاری مراسمات فرهنگی و ادبی حرکتی بسیار ارزشمند و تاثیرگذار در راستای حفظ و اشاعه فرهنگ دینی و مذهبی ما مسلمانان است.

حجت الاسلام ابراهیمی شاعران و ادیبان  را افرادی موثر و فرهیخته دانست که همواره توانسته اند در طول تاریخ موجب اعتلای فرهنگی جوامع باشند.

وی حضرت فاطمه( س) را الگوی تمام بانوان اسلامی دانست و از تمامی خواهران دینی خواست تا با الگو قرار دادن ساده زیستی، وفاداری و خدامحوری این بانوی بزرگوار در راستای اعتلای اخلاقی جامعه قدم بردارند.

Template Design:Dima Group
Tool tip