economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

 معاونت حوزه خدمات شهری شهرداری ساوه از راه اندازی اولین پژوهشکده کودک و نوجوان در این شهر خبر داد.

  مهندس مددی در جلسه هماهنگی پروژه های خدمات شهری شهرداری ویژه ایام الله دهه فجر بیان داشت: این پژوهشکده در خیابان فردوسی ۲۹ در قالب دومین سرای محله توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ساوه دایر خواهد شد. وی در این جلسه آخرین وضعیت عملیات تکمیلی پروژه های حوزه خدمات شهری شامل شهرک بازیافت، پارک و پل شهید آشتیانی، سپتینگ کشتارگاه، بازار چهارسوق، کمربندی شمالی، جنگل کاری ۳۰ هکتاری بام فرش، پروژه میدان ولایت و غیره را مورد بررسی قرار داد.

 مددی افزود: انجام این پروژه ها در سخت ترین شرایط مالی شهرداری اقدامی هنرمندانه است که حاصل تلاش شبانه روزی و از خودگذشتگی مدیران و کارگران زحمتکش این مجموعه می باشد.

Template Design:Dima Group
Tool tip