economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ساوه گفت:

در ساعت ۱۷:۴۳ روز چهارشنبه؛ دوم بهمن ماه خبری مبنی بر تصادف زنجیره ای بیش از ۳۰ خودرو در محور اتوبان ساوه به همدان کیلومتر ۸۰ لاین به همدان به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس ۱۱۵ ساوه اطلاع رسانی شد.

به‌گزارش ماهنامه ارتباطات مرکزی به نقل از روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ دانشکده علوم پزشکی ساوه، احمدعلی امینی بیان کرد: پس از اطلاع از این حادثه سریعا کد های عملیاتی از پایگاههای اورژانس ۱۱۵ شهر نوبران ، سیلیجرد،مرکز درمانی نوبران ، تجرک و هلال احمر تجرک به محل اعزام و ۴ مصدوم این حادثه را پس از اقدامات لازم درمانی پیش بیمارستانی به مرکز درمانی شهید مدرس ساوه منتقل نمودند.وی یادآور شد: این تصادفات بدلیل لغزندگی سطح جاده در پی بارش نزولات آسمانی به وقوع پیوست.امینی اضافه کرد: همچنین در ساعت ۱۸:۳۱ خبری مبنی بر تصادف زنجیره ای بین ۱۵ خودرو در محور قدیم ساوه به همدان سه راهی روستای رازین به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ ساوه اطلاع رسانی گردید که بلافاصله دو کد عملیاتی از پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهری یک و هلال احمر قیطونیه به محل اعزام و ۴ مصدوم این حادثه را به بیمارستان شهید مدرس منتقل شدند.

Template Design:Dima Group
Tool tip