economist

انتخابات 1398

نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ ۲ اما در باب شهرو شهرستان و امکانات و یژگیهای فراوان  منحصر بخود و مغفول مانده شرایطی که در کل کشور نمونه است و بستر ساز رشد و توسعه میتواند قرار گیرد،
نقد و انتقاد . نامزدهای نمایندگی ؛ و نمایندگی چيست و نماینده کیست؟ صاحب نظری گفت:کار یک انسان توانمند تقریر حقیقت ،و تقلیل مرارت باید باشد.
اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» دراستان مركزي (۲) اسامی نامزدهای «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در کشور در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس،
همه جناح های سیاسی در استان مرکزی نامزد انتخاباتی دارند (۲)   معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: فضای رقابتی در انتخابات مجلس یازدهم در این استان وجود دارد زیرا همه جناح ها و اندیشه های سیاسی دارای نامزد تایید صلاحیت شده هستند.
سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد سامانه «مردم ناظر» توسط شورای نگهبان رونمایی شد. سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان «مردم ناظر» برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد.
هشدار رئیس قوه قضائیه به فعالان سیاسی در ایام انتخابات حجت الاسلام رئیسی:فضای کشور، فضای اتهام افکنی به یکدیگر نباشد و گزارش فساد را به دستگاه قضایی بدهید.  کاندیداها در ایام انتخابات به افراد مختلف اتهام نزنند. دستگاه قضایی حزب و شخص نمی‌شناسد.

جانشين فرماندهي انتظامي استان از كشف 3 ميليون و 730 نخ سيگار احتكار شده

به ارزش تقريبي 7 ميليارد و 460 ميليون ريال در عمليات پليس در ساوه خبر داد.

سرهنگ "يوسف سپهوند" جانشين فرماندهي انتظامي استان در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در اين باره گفت: ماموران كلانتري 12 شهرستان در انجام تحقيقاتي از نگهداري مقادير زيادي دخانيات احتكار شده در انباري واقع در حاشيه شهر مطلع شدند و بلافاصله با هماهنگي مرجع قضائي بررسي موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت.

وي افزود: با اقدامات عملياتي در شناسايي اين محل ، با اخذ مجوز قضائي از اين انبار بازديد و تعداد 3 ميليون و 730 هزار نخ سيگار به ارزش تقريبي 7 ميليارد و 460 ميليون ريال كه حسب اعلام كارشناسان سازمان مربوطه در سامانه انبارها ثبت نشده

در سامانه انبارها ثبت نشده بود،‌كشف شد. اين مقام انتظامي خاطر نشان كرد:‌در اين عمليات يك دستگاه خودروي كاميون نيز توقيف و در اين خصوص پرونده اي تشكيل و براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي ارسال شد.

 

Template Design:Dima Group
Tool tip